فروش و خرید مون بردز NMOON | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال Moonbirds

مون بردز

NMOON - Moonbirds
0.03794تتر
0%

قیمت مون بردز

1,889.412تومان
(15,632)

حجم معاملات مون بردز

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,889.412تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,889.412تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مون بردز

NMOON با نماد NMOON یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید مون بردز

ارز دیجیتال مون بردز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مون بردز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مون بردز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مون بردز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مون بردز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مون بردز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مون بردز

فروش مون بردز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مون بردز، مقدار مون بردز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مون بردز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مون بردز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مون بردز

خرید و فروش مون بردز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مون بردز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مون بردز به تتر، نیاز نیست که ابتدا مون بردز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مون بردز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مون بردز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مون بردز

برای ذخیره مون بردز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مون بردز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مون بردز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مون بردز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مون بردز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مون بردز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مون بردز

قیمت مون بردز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مون بردز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مون بردز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مون بردز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مون بردز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مون بردز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مون بردز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023