خرید و فروش ارز دیجیتال MonoX Protocol | قیمت لحظه‌ای مونوایکس پروتکل

مونو ایکس

MONOX - MonoX Protocol
0.019تتر
45.594%

قیمت مونو ایکس

1,071.6تومان
(24,982)

حجم معاملات مونو ایکس

78,982,563تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,128تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
688.644تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مونو ایکس

مونو ایکس یک صرافی غیرمتمرکز چند لایه و چند زنجیره‌ای یا مولتی چین است. صرافی غیرمتمرکز MonoX سعی دارد مشکلات و نواقص پلتفرم‌های تریدینگ را در حوزه نقدینگی حل کند و برای این کار از راهکار استخر نقدینگی استفاده می‌کند. در این استخرها، نقدینگی لازم برای معاملات از طریق توکن vCash فراهم می‌شود. درواقع برای همه جفت ارزها، توکنی که در برابر آن در نظر گرفته می‌شود تنها یک توکن است و این راهکار مزایای زیادی دارد. از جمله مزایایی که می‌توان برای این نوع تریدینگ در نظر گرفت عبارت اند از کارمزدهای تراکنش کمتر، نیزا به سرمایه و ارز دیجیتال کمتری برای سپرده‌گذاری در استخرهای نقدینگی است و پروژه‌ها می‌توانند توکن‌های خود را با سرمایه پایین لانچ کنند. پلتفرم ارز دیجیتال MonoX همچنین برای محصولات دیفای از جمله سرویس‌های وام‌دهی و بازار اوراق مشتقه نیز امکاناتی را به وجود آورده است. توکن بومی ارز دیجیتال MonoX با نماد MONO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این ارز دیجیتال ۲.۱۷ دلار بوده است و تنها ۱۰۰ میلیون عدد از آن وارد بازار خواهد شد.

خرید مونو ایکس

ارز دیجیتال مونو ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مونو ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مونو ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مونو ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مونو ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مونو ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مونو ایکس

فروش مونو ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مونو ایکس، مقدار مونو ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مونو ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مونو ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مونو ایکس

خرید و فروش مونو ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مونو ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مونو ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا مونو ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مونو ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مونو ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مونو ایکس

برای ذخیره مونو ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مونو ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مونو ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مونو ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مونو ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مونو ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مونو ایکس

قیمت مونو ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مونو ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مونو ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مونو ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مونو ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مونو ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مونو ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023