خرید مونو ایکس فایننس MONO | فروش ارز دیجیتال Mono X Finance به همراه قیمت لحظه‌ای

مونو ایکس پروتکل

MONO - MonoX Protocol
0.0123تتر
1.653%

قیمت خرید مونو ایکس پروتکل

قیمت فروش مونو ایکس پروتکل

616.23تومان
610.08تومان
(12,460)

حجم معاملات مونو ایکس پروتکل

11,411,775تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
616.23تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
591.18تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مونو ایکس پروتکل

ارز دیجیتال مونو ایکس پروتکل یک صرافی غیرمتمرکز چند لایه و چند زنجیره‌ای است. MonoX Protocol مشکل استخرهای نقدینگی را از طریق ایجاد زوج ارزهای نقدینگی حل می‌کند. این صرافی غیرمتمرکز از مدل نقدینگی یک طرفه استفاده می‌کند که در آن یک زوج ارز در برابر توکن‌ها قرار دارد به نام vCASH. این پروتکل جدید هزینه کارمزد کمتری از کاربران خود می‌گیرد و سرمایه و ارزهای کمتری نیاز است تا در استخرهای نقدینگی سپرده‌گذاری شوند. پروتکل MonoX Protocol فضا را برای سرویس‌ها و محصولات تازه دیفای نیز فراهم می‌کند، سرویس‌هایی مانند سرویس‌های وام دهی و بازار اوراق مشتقه می‌توانند روی پروتکل ارز دیجیتال مونوایکس پروتکل ایجاد شوند و بهترین راهکارها برای ترید کردن توکن‌های با ارزش فراهم  شده است، توکن‌هایی مانند NFT ها، توکن‌های گیمینگ و توکن‌های مربوط به بیمه. توکن صرافی غیرمتمرکز MonoX Protocol ارز دیجیتال مونو نام دارد. توکن MONO در ژانویه سال ۲۰۲۲ وارد بازار شده است و قیمت اولیه آن ۲.۱۷ دلار بوده است.

خرید مونو ایکس پروتکل

ارز دیجیتال مونو ایکس پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مونو ایکس پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مونو ایکس پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مونو ایکس پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مونو ایکس پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مونو ایکس پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مونو ایکس پروتکل

فروش مونو ایکس پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مونو ایکس پروتکل، مقدار مونو ایکس پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مونو ایکس پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مونو ایکس پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مونو ایکس پروتکل

خرید و فروش مونو ایکس پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مونو ایکس پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مونو ایکس پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا مونو ایکس پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مونو ایکس پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مونو ایکس پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مونو ایکس پروتکل

برای ذخیره مونو ایکس پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مونو ایکس پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مونو ایکس پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مونو ایکس پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مونو ایکس پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مونو ایکس پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مونو ایکس پروتکل

قیمت مونو ایکس پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مونو ایکس پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مونو ایکس پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مونو ایکس پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مونو ایکس پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مونو ایکس پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مونو ایکس پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023