خرید ارز دیجیتال مونگ کوین | فروش ارز دیجیتال MONG | قیمت لحظه‌ای مونگ

مونگ کوین

MONG - MongCoin
0تتر
8.03%

قیمت مونگ کوین

0.00079تومان
(16,045)

حجم معاملات مونگ کوین

5,771,974,636تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000886تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000779تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مونگ کوین

مونگ کوین یک میم کوین ارز دیجیتال است. این میم کوین هیچ گاه از بین نمی‌رود و در بازارهای خرسی و گاوی همیشه جولان خواهد داد. میم کوین MongCoin قصد دارد به کامیونیتی خود دوستی و محبت هدیه بدهد. توکن بومی آن با نماد MONG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن در ماه آوریل سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و سقف عرضه آن ۶۹۰ تریلیون عدد است.

خرید مونگ کوین

ارز دیجیتال مونگ کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مونگ کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مونگ کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مونگ کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مونگ کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مونگ کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مونگ کوین

فروش مونگ کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مونگ کوین، مقدار مونگ کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مونگ کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مونگ کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مونگ کوین

خرید و فروش مونگ کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مونگ کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مونگ کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا مونگ کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مونگ کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مونگ کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مونگ کوین

برای ذخیره مونگ کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مونگ کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مونگ کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مونگ کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مونگ کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مونگ کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مونگ کوین

قیمت مونگ کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مونگ کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مونگ کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مونگ کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مونگ کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مونگ کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مونگ کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه مونگ کوین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مونگ کوین دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023