خرید و فروش ارز دیجیتال Mogul Productions	| قیمت لحظه‌ای مغول پروداکشن

مغول پروداکشن

STARS - Mogul Productions
0.001541تتر
1.659%

قیمت خرید مغول پروداکشن

قیمت فروش مغول پروداکشن

80.2861تومان
79.5156تومان
(4,723)

حجم معاملات مغول پروداکشن

172,368,119تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
82.0054تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
79.8172تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مغول پروداکشن

پلتفرم مغول پروداکشن پلتفرم ان اف تی و دیفای در حوزه سینما و فیلم است. این پلتفرم سینماگران، هواداران سینما و تهیه کنندگان را به هم وصل می‌کند و فضایی را به وجود می‌آورد که هرکسی بتواند توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد. پلتفرم Mogul Productions با استفاده از تکنولوژی بلاک چین و یک سیستم توکنیزه به کاربران خود توکن‌های جدید می‌دهد و آنها را تشویق می‌کند که در این اکوسیستم مشارکت داشته باشند. توکن این ارز دیجیتال، توکن STARS نام دارد و در ماه اوریل سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این توکن ۰.۰۵۶ دلار بوده است و دارای سقف عرضه ۴۰۰ میلیون عددی است. کاربران با استفاده از این توکن می‌توانند در تصمیمات مهم پلتفرم شرکت کنند و در توسعه آن نقش داشته باشند. تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال و پلتفرم Mogul Productions از بزرگترین هنرمندان هالیوودی تشکیل شده‌اند که فیلم‌ها و مجوعه تلویزیونی‌های زیادی را کارگردانی کرده‌اند و نوشته‌اند و در حرفه خود شناخته شده هستند.

خرید مغول پروداکشن

ارز دیجیتال مغول پروداکشن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مغول پروداکشن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مغول پروداکشن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مغول پروداکشن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مغول پروداکشن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مغول پروداکشن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مغول پروداکشن

فروش مغول پروداکشن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مغول پروداکشن، مقدار مغول پروداکشن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مغول پروداکشن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مغول پروداکشن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مغول پروداکشن

خرید و فروش مغول پروداکشن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مغول پروداکشن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مغول پروداکشن به تتر، نیاز نیست که ابتدا مغول پروداکشن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مغول پروداکشن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مغول پروداکشن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مغول پروداکشن

برای ذخیره مغول پروداکشن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مغول پروداکشن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مغول پروداکشن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مغول پروداکشن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مغول پروداکشن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مغول پروداکشن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مغول پروداکشن

قیمت مغول پروداکشن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مغول پروداکشن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مغول پروداکشن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مغول پروداکشن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مغول پروداکشن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مغول پروداکشن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مغول پروداکشن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023