قیمت لحظه‌ای MITX | خرید ارز دیجیتال موبیست | فروش Mobist

موبیست

MITX - Mobist
0.000354تتر
5.58%

قیمت موبیست

23.59179تومان
(23,363)

حجم معاملات موبیست

32,876,339تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26.97348تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
21.0105تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره موبیست

ارز دیجیتال MITX توکن بومی یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین به نام MOBIST است که امکان به اشتراک گذاشتن سبک زندگی لوکس را فراهم می‌کند. کالاهای لوکس و سبک زندگی ممتاز در انحصار ثروتمندان نیستند و اتومبیل‌های اسپرت، دوچرخه‌ها، قایق‌های تفریحی، جت اسکی، ساعت‌های لوکس، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، خدمات وی آی پی، تورهای خصوصی و ... می‌تواند از طریق پلتفرم موبیست به اشتراک گذاشته شوند. با ارز دیجیتال mitx شما نیز می‌توانید در این سبک زندگی شریک شوید یا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما با به اشتراک گذاشتن دارایی‌ها سود بیشتری می‌برید تا با هولد آنها زیرا این کار باعث می‌شود هزینه نگهداری و تعمیر آنها برای شما کاهش یابد. موبیست انواعی از اکوسیستم‌ها را برای به اشتراک گذاشتن کالاها و سبک زندگی لوکس می‌سازد. از جمله آنها می‌توان به خدمات اجاره اتومبیل‌های اسپرت، رزرو هتل ، اجاره قایق تفریحی و ... اشاره کرد. ارز دیجیتال mitx توکن کاربردی موبیست است که برای پرداخت هزینه خدمات پلتفرم استفاده می‌شود. رمز ارز MITX یک توکن ضد تورمی با سقف عرضه ۹,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است.

خرید موبیست

ارز دیجیتال موبیست یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید موبیست به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید موبیست خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید موبیست در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید موبیست خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه موبیست خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش موبیست

فروش موبیست در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش موبیست، مقدار موبیست مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش موبیست در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش موبیست در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل موبیست

خرید و فروش موبیست در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید موبیست خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل موبیست به تتر، نیاز نیست که ابتدا موبیست خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، موبیست خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل موبیست بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول موبیست

برای ذخیره موبیست، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از موبیست شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری موبیست مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی موبیست است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری موبیست نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه موبیست خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت موبیست

قیمت موبیست در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی موبیست تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت موبیست، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه موبیست قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت موبیست و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت موبیست را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی موبیست را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023