خرید ارز دیجیتال MM Optimizer | فروش ارز دیجیتال MMO

ام ام اپتیمایزر

MMO - MM Optimizer
0.06199تتر
174.535%

قیمت ام ام اپتیمایزر

3,595.42تومان
(26,995)

حجم معاملات ام ام اپتیمایزر

1,655,104,110تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,596تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
386.86تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ام ام اپتیمایزر

ام ام اوتیمایزر یک دروازه به دنیای دیفای و امور مالی غیرمتمرکز است. این پلتفرم از تکنولوژی‌ دیفای و اکوسیستم آن پشتیبانی می‌کند و با کمک بلاک چین کرونوس می‌خواهد بازدهی کاربران را بالا ببرد. دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین در سال ۲۰۲۰ شاهد رشد بزرگی بوده است و فعالیت کاربران و سرمایه‌گذاران در این حوزه افزایش زیادی داشته است. یکی از دلایل آن ایجاد پلتفرم‌های جمع‌آوری بازدهی مانند میکر دائو، آوه، کامپوند و ... بوده است که باعث افزایش بازدهی کاربران شده است و پلتفرم MM Optimizer نیز به همین منظور به وجود آمده است. یکی از مهمترین مزایا و ویژگی‌های این پلتفرم استفاده از بلاک چین کرونوس است که کارمزدهای کمی دارد و محدودیتی برای کابران تازه وارد ایجاد نمی‌کند. کاربران با سرمایه کم هم می‌توانند وارد این پلتفرم شوند و بازدهی بالایی کسب کنند. ییلد فارمینگ در اکوسیستم ارز دیجیتال MM Optimizer توسط ام ام فایننس انجام می‌شود که یک بازارساز خودکار و یک صرافی غیرمتمرکز است. توکن بومی این پلتفرم توکن MMO سات که محدودیت عرضه ۵ میلیون عددی دارد. این توکن دارای مکانیزم ضد تورمی است و هرچه قیمت آن افزایش پیدا کند، عرضه آن پایین می‌آید.

خرید ام ام اپتیمایزر

ارز دیجیتال ام ام اپتیمایزر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ام ام اپتیمایزر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ام ام اپتیمایزر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ام ام اپتیمایزر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ام ام اپتیمایزر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ام ام اپتیمایزر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ام ام اپتیمایزر

فروش ام ام اپتیمایزر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ام ام اپتیمایزر، مقدار ام ام اپتیمایزر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ام ام اپتیمایزر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ام ام اپتیمایزر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ام ام اپتیمایزر

خرید و فروش ام ام اپتیمایزر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ام ام اپتیمایزر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ام ام اپتیمایزر به تتر، نیاز نیست که ابتدا ام ام اپتیمایزر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ام ام اپتیمایزر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ام ام اپتیمایزر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ام ام اپتیمایزر

برای ذخیره ام ام اپتیمایزر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ام ام اپتیمایزر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ام ام اپتیمایزر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ام ام اپتیمایزر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ام ام اپتیمایزر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ام ام اپتیمایزر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ام ام اپتیمایزر

قیمت ام ام اپتیمایزر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ام ام اپتیمایزر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ام ام اپتیمایزر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ام ام اپتیمایزر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ام ام اپتیمایزر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ام ام اپتیمایزر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ام ام اپتیمایزر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023