قیمت لحظه‌ای مینت ماربل Mint Marble | خرید و فروش آنی و ارزان رمز ارز MIM

مینت ماربل

MIM - Mint Marble
0.008تتر
34.747%

قیمت مینت ماربل

516تومان
(23,081)

حجم معاملات مینت ماربل

17,812,285تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,246.785تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
516تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مینت ماربل

مینت ماربل یک دنیای مجازی و متاورسی است. در این دنیای متاورسی کاربران می‌توانند واقعیت مجازی را تجربه کنند و با هم مراودات اجتماعی و فرهنگی داشته باشند. این متاورس قصد دارد محدودیت‌ها را برای کاربران خود از بین ببرد و هیچ محدودیت زمانی، مکانی و ... وجود نداشته باشد. پلتفرم متاورسی Mint Marble غیرمتمرکزسازی را گسترش داده است و کاربران می‌توانند فرصت‌های تازه‌ای را برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد تجربه کنند. در اکوسیستم مینت ماربل تمام کاربران اکوسیستم متاورس به عنوان مالکان آن شناخته می‌شوند و مشوق‌های زیادی برای آنها در این متاورس وجود دارد. کاربران با استفاده از سیستم رای دهی می‌توانند در کنترل و حاکمیت شبکه مشارکت داشته باشند و اکوسیستم پایدار را ایجاد کنند. توکن متاورس مینت ماربل، توکن MIM نام دارد که روی بلاک چین کلایتن ایجاد شده است. مینت ماربل دارای سقف عرضه یک میلیارد عددی است و در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید مینت ماربل

ارز دیجیتال مینت ماربل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مینت ماربل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مینت ماربل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مینت ماربل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مینت ماربل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مینت ماربل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مینت ماربل

فروش مینت ماربل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مینت ماربل، مقدار مینت ماربل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مینت ماربل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مینت ماربل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مینت ماربل

خرید و فروش مینت ماربل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مینت ماربل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مینت ماربل به تتر، نیاز نیست که ابتدا مینت ماربل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مینت ماربل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مینت ماربل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مینت ماربل

برای ذخیره مینت ماربل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مینت ماربل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مینت ماربل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مینت ماربل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مینت ماربل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مینت ماربل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مینت ماربل

قیمت مینت ماربل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مینت ماربل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مینت ماربل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مینت ماربل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مینت ماربل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مینت ماربل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مینت ماربل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023