خرید میلو اینو | فروش ارز دیجیتال Milo INU | قیمت لحظه‌ای میلو اینو

میلو اینو

MILO - Milo Inu
0تتر
6.93%

قیمت میلو اینو

0.00142تومان
(29,961)

حجم معاملات میلو اینو

4,038,573,573تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001594تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.0014تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میلو اینو

میلو اینو یک میم کوین دیجیتالی است که از دوج کوین الهام گرفته است. عرضه کل این میم کوین ۶۹۰ تریلیون عدد است. از این مقدار ۴۲ درصد آن سوزانده می‌شود،۲۵ درصد در پلتفرم پنکیک سواپ به مدت ۶۹ سال قفل می‌شود، ۵ درصد به سرمایه‌گذاران نهادی داده می‌شود، ۱۰ درصد برای بازی‌ها و کسب درآمد از طریق بازی احتصاص داده می‌شود، ۵ درصد به تیم توسعه دهنده میم کوین Milo Inu و ۱۲ درصد به مارکتینگ اختصاص داده می‌شود و در آخر ۱ درصد از کل عرضه به عنوان ایردراپ به بازار عرضه می‌شود. تنها هولدرهای دوج کوین می‌توانند در ایردراپ میم کوین میلو اینو شرکت کنند و براساس تعداد دوج کوین خود به آنها میلو اینو داده می‌شود. تفاوت میان میم کوین میلو اینو و دیگر میم کوین‌ها بازی این است که این میم کوین براساس یک انیمیشن ساخته شده و می‌توان از آن ان اف تی، بازی و دیگر محصولات دیجیتالی را ایجاد کرد. همچنین از آن در بازی‌های بسیاری استفاده می‌شود و کاربران می‌توانند با استفاده از آن ان اف تی‌های بازی را خرید و فروش کنند و درآمد داشته باشند.

خرید میلو اینو

ارز دیجیتال میلو اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میلو اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میلو اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میلو اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میلو اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میلو اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میلو اینو

فروش میلو اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میلو اینو، مقدار میلو اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میلو اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میلو اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میلو اینو

خرید و فروش میلو اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میلو اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میلو اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا میلو اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میلو اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میلو اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میلو اینو

برای ذخیره میلو اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میلو اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میلو اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میلو اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میلو اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میلو اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میلو اینو

قیمت میلو اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میلو اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میلو اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میلو اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میلو اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میلو اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میلو اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023