خرید سریع میلک پلتفرم MILC Platform | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال MLT

میلک پلتفرم

MLT - MILC Platform
0.12186تتر
1.83%

قیمت میلک پلتفرم

7,031.322تومان
(26,066)

حجم معاملات میلک پلتفرم

8,033,077,466تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,128.835تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,751.477تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میلک پلتفرم

ارز دیجیتال MILC یک متاورس برای صنعت رسانه که شکاف بین تولیدکنندگان محتوا و مخاطبان را پر خواهد کرد. Mediaverse از MILC Platform ترکیبی از واقعیت مجازی، فناوری بلاک چین و هوش مصنوعی خواهد بود.

پروژه MILC چهار چالش اساسی صنعت رسانه جهانی را حل خواهد کرد: در دسترس بودن جهانی تمام محتوای ویدیویی، فرآیند کشف برای خریداران، صدور مجوز پیچیده برای کل صنعت، و بازخورد اولیه از مخاطبان.

تلویزیون Welt der Wunder دهه‌هاست که در دومین بازار تلویزیونی بزرگ جهان، آلمان فعالیت می‌کند. آنها محتوای باکیفیت را پخش، تولید و به بازار عرضه می‌کنند. آنها از شبکه‌ای متشکل از همه ارائه دهندگان محتوا، ایستگاه‌های تلویزیونی و سایر پلتفرم‌های رسانه‌ای پیشرو در سطح جهانی بهره مند هستند. به این ترتیب MILC در مرکز صنعت رسانه حرفه‌ای قرار می‌گیرد. تجربه چندین ساله در فروش لایسنس‌های بین المللی و آگاهی از نیازهای تولیدکنندگان و مشتریان محتوا از اصول موفقیت آنان است.

خرید میلک پلتفرم

ارز دیجیتال میلک پلتفرم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میلک پلتفرم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میلک پلتفرم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میلک پلتفرم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میلک پلتفرم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میلک پلتفرم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میلک پلتفرم

فروش میلک پلتفرم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میلک پلتفرم، مقدار میلک پلتفرم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میلک پلتفرم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میلک پلتفرم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میلک پلتفرم

خرید و فروش میلک پلتفرم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میلک پلتفرم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میلک پلتفرم به تتر، نیاز نیست که ابتدا میلک پلتفرم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میلک پلتفرم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میلک پلتفرم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میلک پلتفرم

برای ذخیره میلک پلتفرم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میلک پلتفرم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میلک پلتفرم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میلک پلتفرم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میلک پلتفرم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میلک پلتفرم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میلک پلتفرم

قیمت میلک پلتفرم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میلک پلتفرم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میلک پلتفرم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میلک پلتفرم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میلک پلتفرم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میلک پلتفرم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میلک پلتفرم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه میلک پلتفرم

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه میلک پلتفرم دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023