خرید ارز دیجیتال میکرو ویژن چین | فروش ارز دیجیتال MicroVisionChain | قیمت لحظه‌ای SPACE

میکرو ویژن چین

SPACE - MicroVisionChain
3.81تتر
3.75%

قیمت میکرو ویژن چین

214,122تومان
(16,869)

حجم معاملات میکرو ویژن چین

10,670,385,632تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
239,861تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
201,758تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میکرو ویژن چین

تکنولوژی بلاک چین بعد از ۱۴ سال از پیدایش خود توانسته فواید زیادی را برای جامعه و صنایع مختلف به ارمغان بیاورد. این تکنولوژی مفاهیم تازه‌ای را معرفی کرده و از نظر تکنیکالی راهکارهای تازه‌ای را برای افزایش بهره‌وری و غیرمتمرکزسازی ارائه داده است. با این حال هنوز هم مشکل مقیاس‌پذیری در این تکنولوژی به چشم می‌خورد که باعث نواقص زیادی می‌شود. به عنوان مثال سرعت بلاک چین‌ها را پایین می‌آورد و باعث افزایش کارمزدهای شبکه می‌شود. با توجه به رشد این صنعت و اضافه شدن حوزه‌های تازه‌ای مانند متاورس، نیاز به یک بلاک چین تازه حس می‌شود که بتواند از اپلیکیشن‌های وب ۳ پشتیبانی کند و کارایی آنها را افزایش دهد. بلاک چین و ارز دیجیتال میکرو ویژن چین به همین منظور به وجود آمده است تا با مقیاس‌پذیری بالای خود انقلابی تازه در دنیای بلاک چین به وجود بیاورد. ارز دیجیتال MicroVisionChain با نماد SPACE در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید میکرو ویژن چین

ارز دیجیتال میکرو ویژن چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میکرو ویژن چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میکرو ویژن چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میکرو ویژن چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میکرو ویژن چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میکرو ویژن چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میکرو ویژن چین

فروش میکرو ویژن چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میکرو ویژن چین، مقدار میکرو ویژن چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میکرو ویژن چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میکرو ویژن چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میکرو ویژن چین

خرید و فروش میکرو ویژن چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میکرو ویژن چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میکرو ویژن چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا میکرو ویژن چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میکرو ویژن چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میکرو ویژن چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میکرو ویژن چین

برای ذخیره میکرو ویژن چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میکرو ویژن چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میکرو ویژن چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میکرو ویژن چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میکرو ویژن چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میکرو ویژن چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میکرو ویژن چین

قیمت میکرو ویژن چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میکرو ویژن چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میکرو ویژن چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میکرو ویژن چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میکرو ویژن چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میکرو ویژن چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میکرو ویژن چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023