خرید و فروش ارز دیجیتال Metaverse Face | قیمت لحظه‌ای متاورس فیس

متاورس فیس

MEFA - Metaverse Face
0.000082تتر
2.367%

قیمت خرید متاورس فیس

قیمت فروش متاورس فیس

4.092168تومان
4.051328تومان
(5,184)

حجم معاملات متاورس فیس

2,309,283,648تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.377237تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.050084تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متاورس فیس

پلتفرم Metaverse Face دنیای تازه متاورسی را برای کاربران خود ایجاد کرده است. در این متاورس تازه‌، چهره‌های تازه ان اف تی برای کاربران ساخته می‌شود که امکانات زیادی دارند. کاربران در صورتی که بخواهند می‌توانند چهر‌ه‌ خود را به عنوان یک شخصیت طراحی کنند. متاورس فیس قصد دارد با بازی‌ها و پلتفرم‌های واقعیت مجازی مختلفی مشارکت داشته باشد. اکوسیستم متاورسی ارز دیجیتال Metaverse Face یک پلتفرم با محوریت کامیونیتی خود است. یکی از بزرگترین مشکلات در دنیای ان اف تی ساخت کاراکترهای تازه است. معمولا کاربران می‌توانند در متاورس‌های مختلف، یک شخصیت را به وجود بیاورند و تنها پس زمینه، رنگ‌ها و لباس‌های آن را عوض کنند. اما در دنیای Metaverse Face امکانات بیشتری برای کاربران فراهم شده است. کاربران می‌توانند تصویر دوبعدی پاسپورت خود را آپلود کنند و ان اف تی سه بعدی آن را دریافت کنند. پلتفرم ارز دیجیتال Metaverse Face در این روند از هوش مصنوعی استفاده می‌کند و ان اف‌ تی‌ها روی بلاک چین اتریوم و اسمارت چین بایننس ایجاد می‌شوند. کاربران می‌توانند در محیط و متاورس Metaverse Face با چهره‌های واقعی جلسات مجازی برگزار کنند. توکن بومی این شبکه با نام MEFA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید متاورس فیس

ارز دیجیتال متاورس فیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متاورس فیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متاورس فیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متاورس فیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متاورس فیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متاورس فیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متاورس فیس

فروش متاورس فیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متاورس فیس، مقدار متاورس فیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متاورس فیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متاورس فیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متاورس فیس

خرید و فروش متاورس فیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متاورس فیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متاورس فیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا متاورس فیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متاورس فیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متاورس فیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متاورس فیس

برای ذخیره متاورس فیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متاورس فیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متاورس فیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متاورس فیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متاورس فیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متاورس فیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متاورس فیس

قیمت متاورس فیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متاورس فیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متاورس فیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متاورس فیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متاورس فیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متاورس فیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متاورس فیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه متاورس فیس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه متاورس فیس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023