قیمت لحظه‌ای متاولت ترید Metavault Trade | خرید MVX | فروش سریع MVX

متاولت ترید

MVX - Metavault Trade
1.636تتر
2.38%

قیمت متاولت ترید

96,687تومان
(24,750)

حجم معاملات متاولت ترید

9,484,977,705تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
97,509تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
92,597تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متاولت ترید

ارز دیجیتال MVX توکن بومی یک صرافی غیر متمرکز به نام Metavault.Trade است که طیف وسیعی از خدمات معاملاتی و نقدینگی بسیاری زیادی را برای تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار فراهم می‌کند. معامله گران می‌توانند از صرافی ارز دیجیتال mvx برای دو هدف استفاده کنند: ۱- معامله اسپات با مبادله و سفارش محدود،۲- معامله فیوچرز دائمی با ۳۰ برابر اهرم برای سفارش‌های شورت و لانگ. پلتفرم متا ولت ترید تلاش می‌کند به صرافی اصلی کاربرانی تبدیل شود که دوست دارند مالکیت دارایی‌های خود را همیشه در اختیار داشته باشند و داده‌های شخصی خود را با هیچ کس به اشتراک نگذارند. طراحی نوآورانه صرافی ارز دیجیتال mvx مزیت‌های رقابتی زیادی در مقایسه با سایر صرافی‌های غیر متمرکز به آن می‌دهد. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به کارمزد تراکنش پایین، نبود تاثیر قیمت (پرایس ایمپکت) حتی برای سفارش‌های بزرگ و محافظت در برابر اتفاقاتی که می‌تواند به لیکوئید شدن منجر شود اشاره کرد. ارز دیجیتال mvx روی شبکه‌های پالیگان و zkSync عرضه شده است. قیمت خرید و فروش mvx در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۱ دلار بود و مجموع عرضه آن به ۱۰ میلیارد توکن محدود شده است.

خرید متاولت ترید

ارز دیجیتال متاولت ترید یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متاولت ترید به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متاولت ترید خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متاولت ترید در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متاولت ترید خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متاولت ترید خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متاولت ترید

فروش متاولت ترید در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متاولت ترید، مقدار متاولت ترید مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متاولت ترید در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متاولت ترید در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متاولت ترید

خرید و فروش متاولت ترید در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متاولت ترید خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متاولت ترید به تتر، نیاز نیست که ابتدا متاولت ترید خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متاولت ترید خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متاولت ترید بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متاولت ترید

برای ذخیره متاولت ترید، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متاولت ترید شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متاولت ترید مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متاولت ترید است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متاولت ترید نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متاولت ترید خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متاولت ترید

قیمت متاولت ترید در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متاولت ترید تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متاولت ترید، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متاولت ترید قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متاولت ترید و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متاولت ترید را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متاولت ترید را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023