فروش سریع و قیمت لحظه‌ای MMUI | خرید ارزان رمز ارز متا مویی MetaMUI

متا مویی

MMUI - MetaMUI
0.0935تتر
2.63%

قیمت متا مویی

6,030.75تومان
(23,530)

حجم معاملات متا مویی

9,133,278,328تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,249.8تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,198.7تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متا مویی

ارز دیجیتال MMUI توکن بومی یک بلاک چین نسل چهارم و هایبرید به نام MetaMUI است که چالش ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را برطرف می‌کند. در واقع،‌ متامویی با یک طراحی جدید که مفهوم هویت را لحاظ می‌کند، طراحی جدیدی از فناوری بلاک چین ارائه کرده است. این شبکه با کمک تکنولوژی احراز هویت غیر متمرکز و ترکیب آن با تکنولوژی بلاک چین خود را به عنوان یک شبکه ترکیبی معرفی می‌کند که هم به کاربران سیستم مالی سنتی و هم کاربران ارزهای دیجیتال سود می‌رساند. همچنین، بسیاری از بانک‌های مرکزی، بانک‌های خصوصی و دیگر موسسات می‌توانند ارز دیجیتال خود را روی متامویی منتشر کنند. متامویی mmui اولین ارز دیجیتالی است که می‌تواند بدون مکانیسم اجماع یا نظارت یک سرور متمرکز تراکنش‌ها را تایید کند. ارز دیجیتال mmui قادر است هم از سیستم‌‌های پرداخت‌ متمرکز بین حساب‌های کاربران و هم از سیستم‌‌های پرداخت‌ ‌دیجیتال پیشی بگیرد. در واقع، بلاک چین متامویی قادر است بیش از ۱ میلیون تراکنش در ثانیه را به صورت موازی و به صورت مستقل پردازش کند. ارز دیجیتال mmui یک توکن ضد تورمی است که با استفاده از درآمد شبکه متامویی ارزش دارایی‌های پشتیبان شبکه metamui را افزایش می‌دهد. متامویی mmui در سال ۲۰۲۱ با قیمت حدودا ۰.۴۹ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد.

خرید متا مویی

ارز دیجیتال متا مویی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متا مویی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متا مویی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متا مویی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متا مویی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متا مویی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متا مویی

فروش متا مویی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متا مویی، مقدار متا مویی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متا مویی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متا مویی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متا مویی

خرید و فروش متا مویی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متا مویی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متا مویی به تتر، نیاز نیست که ابتدا متا مویی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متا مویی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متا مویی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متا مویی

برای ذخیره متا مویی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متا مویی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متا مویی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متا مویی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متا مویی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متا مویی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متا مویی

قیمت متا مویی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متا مویی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متا مویی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متا مویی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متا مویی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متا مویی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متا مویی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023