قیمت Metal Blockchain | خرید METAL | فروش

متال بلاک چین

METAL - Metal Blockchain
0.05001تتر
2.753%

قیمت خرید متال بلاک چین

قیمت فروش متال بلاک چین

2,480.496تومان
2,455.491تومان
(11,217)

حجم معاملات متال بلاک چین

394,914,528تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,642.688تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,372.864تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متال بلاک چین

ارز دیجیتال متال METAL توکن بومی یک پلتفرم غیر متمرکز به نام Metal Blockchain است که برای ارائه خدمات مالی در سطح جهانی ساخته شده است. متال بلاک چین بسیار مقیاس‌پذیر است و تراکنش‌های آن تقریبا به صورت فوری نهایی می‌شوند. همچنین، متال بلاک چین با بسیاری از شبکه‌ها تعامل‌پذیری دارد و کاربران می‌توانند به شکل مستقیم تراکنش‌های بین زنجیره‌ای را روی آن انجام دهند. این بلاک چین کاربردهای متعددی از جمله صدور دارایی‌های دیجیتال، ‌ارزهای دیجیتال، وام‌دهی، ردیابی اسناد، معامله، هویت دیجیتال و کلکسیون‌های دیجیتال را امکان‌پذیر می‌کند. از مکانیسم اثبات سهام و ارز دیجیتال metal برای تامین امنیت این شبکه استفاده می‌شود. نودهای اعتبارسنج در مقابل تایید تراکنش‌های شبکه با ارز دیجیتال متال metal پاداش می‌گیرند. همچنین سایر کاربران می‌توانند توکن‌های متال را از طریق استیک به اعتبارسنج‌ها واگذار کنند و در مقابل بخشی از پاداش تایید تراکنش‌ها را به دست بیاورند. ارز دیجیتال متال metal با استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و مجموع عرضه آن  محدود به ۶۶۶,۶۶۶,۶۶۶ توکن است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال متال METAL در زمان ورود به بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۲ حدودا ۱.۵۶ دلار بود.

خرید متال بلاک چین

ارز دیجیتال متال بلاک چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متال بلاک چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متال بلاک چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متال بلاک چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متال بلاک چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متال بلاک چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متال بلاک چین

فروش متال بلاک چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متال بلاک چین، مقدار متال بلاک چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متال بلاک چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متال بلاک چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متال بلاک چین

خرید و فروش متال بلاک چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متال بلاک چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متال بلاک چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا متال بلاک چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متال بلاک چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متال بلاک چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متال بلاک چین

برای ذخیره متال بلاک چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متال بلاک چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متال بلاک چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متال بلاک چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متال بلاک چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متال بلاک چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متال بلاک چین

قیمت متال بلاک چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متال بلاک چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متال بلاک چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متال بلاک چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متال بلاک چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متال بلاک چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متال بلاک چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023