خرید متا ایکس کانکت MXC | فروش ارز دیجیتال Meta X Connect به همراه قیمت لحظه‌ای

متا ایکس کانکت

MXC - Meta X Connect
0.005698تتر
1.696%

قیمت متا ایکس کانکت

283.7604تومان
(15,328)

حجم معاملات متا ایکس کانکت

111,069,252تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
293.4216تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
263.9898تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متا ایکس کانکت

ارز دیجیتال متا ایکس کانکت در سال ۲۰۱۸ پایه‌گذاری شده است و یک موسسه غیرانتفاعی است. ارز دیجیتال Meta X Connect قصد دارد با یک شبکه غیرمتمرکز و رایگان از داده‌ها، آینده هوش مصنوعی و بلاک چین را شکل دهد. ارز دیجیتال MXC یکی از انقلابی‌ترین پروتکل‌ها را به بازار معرفی کرده است که با نام Meta X Protocol یا MXProtocol شناخته می‌شود و برای پذیرش جهانی تکنولوژی بلاک چین ساخته شده است. این تکنولوژی برای تقویت وب ۳ و متاورس ساخته شده است و قصد دارد انتقال داده داده‌ها و مشارکت را در زیر ساخت‌های متاورسی ساده سازی کند. توکن بومی شبکه Meta X Connect توکن MXC نام دارد که انتقال داده‌ها و تراکنش‌ها را در بلاک چین و هوش مصنوعی سرعت می‌بخشد. MXProtocol شبکه‌ها را از طریق یک پروتکل غیرمتمرکز و قوی به هم متصل می‌سازد و از یک بازار داده میان زنجیره‌ای استفاده می‌کند. این پروتکل به کاربران، شرکت‌ها و موسسات امکان می‌دهد تا در ساخت یک شبکه غیرمتمرکز و امن از طریق پلتفرم MXC سهیم باشند.

خرید متا ایکس کانکت

ارز دیجیتال متا ایکس کانکت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متا ایکس کانکت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متا ایکس کانکت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متا ایکس کانکت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متا ایکس کانکت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متا ایکس کانکت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متا ایکس کانکت

فروش متا ایکس کانکت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متا ایکس کانکت، مقدار متا ایکس کانکت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متا ایکس کانکت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متا ایکس کانکت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متا ایکس کانکت

خرید و فروش متا ایکس کانکت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متا ایکس کانکت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متا ایکس کانکت به تتر، نیاز نیست که ابتدا متا ایکس کانکت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متا ایکس کانکت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متا ایکس کانکت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متا ایکس کانکت

برای ذخیره متا ایکس کانکت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متا ایکس کانکت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متا ایکس کانکت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متا ایکس کانکت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متا ایکس کانکت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متا ایکس کانکت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متا ایکس کانکت

قیمت متا ایکس کانکت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متا ایکس کانکت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متا ایکس کانکت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متا ایکس کانکت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متا ایکس کانکت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متا ایکس کانکت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متا ایکس کانکت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023