قیمت لحظه‌ای و خرید متا گادز Meta Gods | نگهداری رایگان و فروش ارز دیجیتال MGOD

متا گادز

MGOD - Meta Gods
0.00426تتر
0.757%

قیمت خرید متا گادز

قیمت فروش متا گادز

221.946تومان
219.816تومان
(4,817)

حجم معاملات متا گادز

184,298,269تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
338.5979تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
219.341تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متا گادز

MGOD با نماد MGOD یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید متا گادز

ارز دیجیتال متا گادز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متا گادز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متا گادز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متا گادز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متا گادز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متا گادز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متا گادز

فروش متا گادز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متا گادز، مقدار متا گادز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متا گادز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متا گادز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متا گادز

خرید و فروش متا گادز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متا گادز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متا گادز به تتر، نیاز نیست که ابتدا متا گادز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متا گادز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متا گادز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متا گادز

برای ذخیره متا گادز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متا گادز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متا گادز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متا گادز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متا گادز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متا گادز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متا گادز

قیمت متا گادز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متا گادز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متا گادز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متا گادز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متا گادز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متا گادز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متا گادز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023