خرید و فروش ارز دیجیتال متا فایننس METAFI | قیمت لحظه‌ای Meta Finance

متا فایننس

METAFI - Meta Finance
1.915تتر
30.313%

قیمت خرید متا فایننس

قیمت فروش متا فایننس

96,133تومان
95,175تومان
(11,402)

حجم معاملات متا فایننس

16,628,157,891تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
137,949تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
95,380تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متا فایننس

ارز دیجیتال METAFI که با نماد MF1 نیز شناخته می‌شود توکن بومی پلتفرمی به نام MetaFinance است که به عنوان پلتفرم وام‌دهی همتا به همتا عمل می‌کند. این پلتفرم وام‌دهندگان و وام‌گیرندگان را به هم متصل می‌کند و به هر دو طرف سود می‌رساند زیرا با حذف واسطه‌های متعدد کارمزدها را کاهش می‌دهد، دسترسی به وام را برای افراد بیشتری امکان‌پذیر می‌کند و فرایند دریافت وام را نیز تسریع می‌کند. متا فایننس که زیر مجموعه یک شرکت معتبر در زمینه خدمات مالی است با این هدف وارد بازار بلاک چین شده است که ارز دیجیتال متافای metafi را به عنوان یک ارز کاربردی معرفی کند و همچنین یک پلتفرم NFT به نام متا رر MetaRare را راه‌اندازی کند. هدف متارر ارائه NFTهایی با سطح هنری بالا است و کاربرد ارز دیجیتال METAFI این است که به خریداران NFT تخفیف بدهد و در مجموع برای پاداش دادن به کاربران متافایننس استفاده شود. رمز ارزmetafi  با استاندارد ERC20 ساخته شده است و مجموع عرضه  آن ۱ میلیارد توکن است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال metafi در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۰.۰۴۱ دلار بود.

 

خرید متا فایننس

ارز دیجیتال متا فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متا فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متا فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متا فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متا فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متا فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متا فایننس

فروش متا فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متا فایننس، مقدار متا فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متا فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متا فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متا فایننس

خرید و فروش متا فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متا فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متا فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا متا فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متا فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متا فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متا فایننس

برای ذخیره متا فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متا فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متا فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متا فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متا فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متا فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متا فایننس

قیمت متا فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متا فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متا فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متا فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متا فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متا فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متا فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023