خرید ارز دیجیتال متا ایپز | فروش ارز دیجیتال Meta Apes | قیمت لحظه‌ای PEEL

متا ایپز

PEEL - Meta Apes
0.01262تتر
24.47%

قیمت متا ایپز

841.754تومان
(9,133)

حجم معاملات متا ایپز

15,042,772تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,464.065تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
841.754تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متا ایپز

Meta Apes یک بازی MMO رایگان برای بازی و کسب درآمد برای موبایل است که در دنیای پسا-آخرالزمانی رخ می‌دهد، جایی که بشریت به پایان رسیده و عصری جدید تحت سلطه میمون‌ها آغاز شده است. هدف بعدی این دنیای جدید، سلطه بر فضا است. هر بازیکن باید با گروه خود به طور نزدیک همکاری کند تا قوی‌ترین قبیله شود و در نهایت مسابقه نهایی فضایی را ببرد. این بازی با رویکرد استراتژیک خود فرصت‌های جدیدی را در عرصه سرگرمی‌های مجازی ارائه می‌دهد

خرید متا ایپز

ارز دیجیتال متا ایپز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متا ایپز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متا ایپز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متا ایپز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متا ایپز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متا ایپز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متا ایپز

فروش متا ایپز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متا ایپز، مقدار متا ایپز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متا ایپز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متا ایپز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متا ایپز

خرید و فروش متا ایپز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متا ایپز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متا ایپز به تتر، نیاز نیست که ابتدا متا ایپز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متا ایپز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متا ایپز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متا ایپز

برای ذخیره متا ایپز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متا ایپز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متا ایپز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متا ایپز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متا ایپز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متا ایپز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متا ایپز

قیمت متا ایپز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متا ایپز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متا ایپز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متا ایپز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متا ایپز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متا ایپز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متا ایپز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023