خرید ارز دیجیتال مگاتون فایننس | فروش ارز دیجیتال Megaton Finance | قیمت MEGA

مگاتون فایننس

MEGA - Megaton Finance
0.1561تتر
5.279%

قیمت مگاتون فایننس

7,773.78تومان
(7,306)

حجم معاملات مگاتون فایننس

3,497,951,317تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,331.54تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,723.98تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مگاتون فایننس

اکوسیستم بلاک چینی در دنیای امروز یک اکوسیستم جزیره‌ای است که از بلاک چین‌های مختلف و ایزوله‌ تشکیل شده است. یکی از این بلاک چین‌های ایزوله که اکوسیستم جداگانه خود را دارد و هنوز هم به صورت مستقل از دیگران عمل می‌کند بلاک چین تون است که با نام اوپن نتورک یا شبکه باز شناخته می‌شود. این مساله همان مشکل عدم تعامل‌پذیری میان بلاک چین‌های مختلف است که باعث می‌شود که این بلاک چین‌ها نتوانند با هم ارتباط برقرار کنند و بین آنها انتقال دارایی انجام شود. پلتفرم مگاتون فایننس به منظور ایجاد ارتباط میان بلاک چین تون با دیگر بلاک چین‌های لایه اول به وجود آمده است. Megaton Finance اولین پروتکل مالی مستقل روی شبکه تون است که به کاربران امکان می‌دهد تا از فرصت‌های فارمینگ و کسب سود در این بلاک چین استفاده کنند. این پلتفرم بازارساز خودکار، صرافی‌های غیرمتمرکز و یک سیستم مولتی چین را با هم ترکیب می‌کند و ساختار تازه‌ای را در اکوسیستم تون نتورک به وجود می‌آورد. توکن بومی ارز دیجیتال مگاتون فایننس با نماد MEGA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید مگاتون فایننس

ارز دیجیتال مگاتون فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مگاتون فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مگاتون فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مگاتون فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مگاتون فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مگاتون فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مگاتون فایننس

فروش مگاتون فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مگاتون فایننس، مقدار مگاتون فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مگاتون فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مگاتون فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مگاتون فایننس

خرید و فروش مگاتون فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مگاتون فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مگاتون فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا مگاتون فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مگاتون فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مگاتون فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مگاتون فایننس

برای ذخیره مگاتون فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مگاتون فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مگاتون فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مگاتون فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مگاتون فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مگاتون فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مگاتون فایننس

قیمت مگاتون فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مگاتون فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مگاتون فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مگاتون فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مگاتون فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مگاتون فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مگاتون فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023