خرید و فروش ارز دیجیتال Medieval Empires | قیمت لحظه‌ای مدیوال امپایرز

مدیوال امپایرز

MEE - Medieval Empires
0.016251تتر
2.41%

قیمت مدیوال امپایرز

910.056تومان
(25,282)

حجم معاملات مدیوال امپایرز

7,295,469,948تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
943.488تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
889.896تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مدیوال امپایرز

مدیوال ایمپایر یک بازی استراتژی و آنلاین است که با مدل بازی برای درآمد و روی بلاک چین قرار دارد. تیم توسعه دهنده بازی Medieval Empires در حوزه بلاک چین و توسعه بازی‌ها تجربیات زیادی دارند و محصولات مختلفی را به بازار ارائه کرده‌اند. شرکت سازنده ارز دیجیتال Medieval Empires شرکت مون گیمینگ است که یک استودیوی بازی بر پایه بلاک چین است. این شرکت متخصصین مختلفی را در حوزه‌های بازی، مارکتینگ، کریپتوکارنسی جمع آورده است تا بتوانند تاثیر مهمی را بر آینده بازی‌ها و خصوصا بازی‌های بلاک چینی بگذارند. توکن بومی این پلتفرم و بازی، توکن MEE نام دارد که به عنوان یک توکن کاربردی در شبکه به کار می‌رود. از توکن MEE به عنوان ارز درون بازی Medieval Empires استفاده می‌شود، همچنین گیمرها می‌توانند تجربیات دیگری در بازی به واسطه این توکن داشته باشند. ۲۹ درصد از توکن‌های ارز دیجیتال Medieval Empires به خزانه اختصاص یافته است. این توکن‌ها برای مصارف توسعه پلتفرم، مارکتینگ و غیره به کار می‌روند. ۲۰ درصد نیز به بازی و درآمد بازیکنان در درون بازی اختصاص می‌یابد. ۱۵ درصد از توکن‌های ارز دیجیتال Medieval Empires به تیم توسعه دهنده آن داده می‌شود. ارز دیجیتال مدیوال ایمپایرز در پایان سال ۲۰۲۲ وارد بازار شده است و دارای محدودیت عرضه ۳ میلیارد عددی است.

خرید مدیوال امپایرز

ارز دیجیتال مدیوال امپایرز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مدیوال امپایرز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مدیوال امپایرز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مدیوال امپایرز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مدیوال امپایرز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مدیوال امپایرز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مدیوال امپایرز

فروش مدیوال امپایرز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مدیوال امپایرز، مقدار مدیوال امپایرز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مدیوال امپایرز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مدیوال امپایرز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مدیوال امپایرز

خرید و فروش مدیوال امپایرز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مدیوال امپایرز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مدیوال امپایرز به تتر، نیاز نیست که ابتدا مدیوال امپایرز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مدیوال امپایرز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مدیوال امپایرز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مدیوال امپایرز

برای ذخیره مدیوال امپایرز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مدیوال امپایرز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مدیوال امپایرز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مدیوال امپایرز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مدیوال امپایرز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مدیوال امپایرز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مدیوال امپایرز

قیمت مدیوال امپایرز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مدیوال امپایرز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مدیوال امپایرز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مدیوال امپایرز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مدیوال امپایرز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مدیوال امپایرز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مدیوال امپایرز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023