قیمت لحظه‌ای و خرید متا گادز Mecha Morphing | نگهداری رایگان و فروش ارز دیجیتال MAPE

مکا مورفینگ

MAPE - Mecha Morphing
0.005293تتر
0.09%

قیمت مکا مورفینگ

341.3985تومان
(23,471)

حجم معاملات مکا مورفینگ

884,861,844تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
342.495تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
340.56تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مکا مورفینگ

ارز دیجیتال مکا مورفینگ با نماد MAPE، یک بازی اکشن نقش آفرینی (ARPG) فراگیر و کاملاً غیرمتمرکز است که با تلاش جمعی بازیکنان خود در متاورس پیشرفت می‌کند. این بازی با استفاده از فناوری بلاکچین از ارز دیجیتال و NFT استفاده می‌کند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که در حین کاوش در قلمرو مجازی جوایزی کسب کنند. در این مدل Play-to-Earn، فعالیت‌های متعددی مانند شرکت در جنگ‌ها، ساخت سلاح‌ها و غارت زمین‌ها، خرید و فروش آیتم‌های با ارزش در بازار، استخراج منابع و تکمیل قراردادهای هوشمند ایجاد شده توسط سایر بازیکنان، منجر به کسب درآمد می‌شود.

 با شرکت فعالانه در متاورس، بازیکنان نه تنها ارزش دارایی خود را افزایش می‌دهند، بلکه به رشد و شکوفایی دیگران، از جمله بازیکنان دیگر و توسعه‌دهندگان نیز کمک می‌کنند. این یک واکنش زنجیره‌ای پویا باعث خلق ارزش می‌شود که به نفع همه کسانی است که درگیر هستند.

خرید مکا مورفینگ

ارز دیجیتال مکا مورفینگ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مکا مورفینگ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مکا مورفینگ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مکا مورفینگ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مکا مورفینگ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مکا مورفینگ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مکا مورفینگ

فروش مکا مورفینگ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مکا مورفینگ، مقدار مکا مورفینگ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مکا مورفینگ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مکا مورفینگ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مکا مورفینگ

خرید و فروش مکا مورفینگ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مکا مورفینگ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مکا مورفینگ به تتر، نیاز نیست که ابتدا مکا مورفینگ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مکا مورفینگ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مکا مورفینگ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مکا مورفینگ

برای ذخیره مکا مورفینگ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مکا مورفینگ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مکا مورفینگ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مکا مورفینگ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مکا مورفینگ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مکا مورفینگ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مکا مورفینگ

قیمت مکا مورفینگ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مکا مورفینگ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مکا مورفینگ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مکا مورفینگ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مکا مورفینگ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مکا مورفینگ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مکا مورفینگ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023