خرید ارز دیجیتال مین دائو | فروش ارز دیجیتال Mean DAO | قیمت لحظه‌ای MEAN

مین دائو

MEAN - Mean DAO
0.02399تتر
3.03%

قیمت مین دائو

1,405.814تومان
(25,634)

حجم معاملات مین دائو

2,662,817,139تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,466.758تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,392.336تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مین دائو

ارز دیجیتال MEAN توکن بومی یک سازمان غیر متمرکز خودگردان (دائو) است که با یک هدف مشخص ساخته شده است: ساخت محصولات غیر متمرکز و زیرساخت‌های بلاک چینی ضروری که به عنوان ابزاری برای برابری مالی مردم و کسب و کارهای دنیا عمل کنند. یکی از محصولات این دائو بانک MeanFi است که به عنوان یک بانک خودحضانتی و کاربرپسند عمل می‌کند. مردم و کسب و کارهایی از سراسر جهان می‌توانند حساب‌هایی با هزاران دارایی مثل استیبل کوین‌ها و سایر ارزهای دیجیتال را در این بانک ایجاد کنند. از دیگر محصولات سازمان خودگردان mean  می‌توان به استخرهای نقدینگی و صرافی‌های غیر متمرکز اشاره کرد. همچنین پروژه مین دائو یک کیف پول چند امضایی دارد که به افزایش امنیت دارایی‌های دیجیتال کمک می‌کند. ارز دیجیتال مین mean یک توکن چند زنجیره‌ای است که روی شبکه‌های سولانا، اتریوم، بایننس اسمارت چین و پالیگان راه‌اندازی شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال mean در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۱.۳۳ دلار بود. مجموع عرضه رمز ارز مین mean به ۲۱۰ میلیون توکن محدود شده است.

خرید مین دائو

ارز دیجیتال مین دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مین دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مین دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مین دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مین دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مین دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مین دائو

فروش مین دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مین دائو، مقدار مین دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مین دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مین دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مین دائو

خرید و فروش مین دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مین دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مین دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا مین دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مین دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مین دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مین دائو

برای ذخیره مین دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مین دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مین دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مین دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مین دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مین دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مین دائو

قیمت مین دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مین دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مین دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مین دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مین دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مین دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مین دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023