خرید GUSTA GUSTA | فروش ارز دیجیتال GUSTA به همراه قیمت لحظه‌ای

می گاستا

GUSTA - Me Gusta
0تتر
2.439%

قیمت می گاستا

0.000458تومان
(18,284)

حجم معاملات می گاستا

5,031,602تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00047تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000458تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره می گاستا

می گاستا با نماد Gusta یک میم کوین الهام گرفته از میم گاستا است. هدف این میم کوین کنار زدن میم کوین‌های معروف دیگر مانند شیبا اینو، دوج کوین، پپه و.. است. 

 میم‌کوین‌ها دسته‌ای از ارزهای دیجیتال هستند که معمولا کاربرد مشخصی ندارند اما برخی از آنها مثل دوج کوین (DOGE) با تکیه بر جامعه کاربران خود رشد زیادی را تجربه کرده‌اند و بعدها توانسته‌اند کاربردهایی پیدا کنند.

این میم کوین نیز مثل بسیاری از دیگر میم‌کوین‌ها به صورت یک پروژه آزمایشی آغاز شد و در حال حاضر کاربرد خاصی ندارد.

خرید می گاستا

ارز دیجیتال می گاستا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید می گاستا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید می گاستا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید می گاستا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید می گاستا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه می گاستا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش می گاستا

فروش می گاستا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش می گاستا، مقدار می گاستا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش می گاستا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش می گاستا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل می گاستا

خرید و فروش می گاستا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید می گاستا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل می گاستا به تتر، نیاز نیست که ابتدا می گاستا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، می گاستا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل می گاستا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول می گاستا

برای ذخیره می گاستا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از می گاستا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری می گاستا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی می گاستا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری می گاستا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه می گاستا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت می گاستا

قیمت می گاستا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی می گاستا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت می گاستا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه می گاستا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت می گاستا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت می گاستا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی می گاستا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023