فروش سریع MCONTENT | خرید آنی ام کانتنت | قیمت و نمودار لحظه‌ای

ام کانتنت

MCONTENT - MCONTENT
0تتر
7.951%

قیمت ام کانتنت

0.000114تومان
(23,572)

حجم معاملات ام کانتنت

122,292,643تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000122تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000106تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ام کانتنت

ارز دیجیتال MContent توکن کاربردی اولین پلتفرم پخش ویدیویی درآمدزا (Watch2earn) در جهان است. پخش ویدیویی درآمدزا به این معناست که کاربران در مقابل تماشای محتوای ویدئویی می‌توانند درآمد کسب کنند. با این حال، هدف اصلی پلتفرم ام کانتنت تامین بودجه برای تولیدکنندگان محتوا در سراسر جهان است و می‌خواهد اکوسیستمی پویا و پایدار ارائه کند که به طور خودکار بودجه لازم برای تولید محتوای دیجیتال را تامین ‌می‌کند. ام کانتنت تامین مالی و سرمایه گذاری مستقیم را برای سازندگان محتوا، متخصصان فیلم و هنرمندان با استعدادی که امکانات لازم برای دسترسی به سرمایه‌ گذاران و همچنین مخاطبان جهانی را ندارند فراهم می‌کند. سازندگان محتوا و فیلمسازان با استفاده از MContent  به یک پایگاه کاربر با بیش از ۲۰۰،۰۰۰ عضو دسترسی پیدا می‌کنند. به عبارت دیگر، ام کانتنت از پتانسیل بلاک چین برای از بین بردن شکاف بین سازندگان محتوا و معامله‌گران جهانی محتوا استفاده می‌کند. توکن MContent نیز موتور محرکه این اکوسیستم محتوای توکنیزه شده است و به عنوان مشوقی برای مصرف محتوا توسط مخاطبان عمل خواهد کرد. ارز دیجیتال MContent روی بلاک چین بایننس اسمارت چین ساخته شده است و یک توکن تورمی است که محدودیت عرضه ندارد.

 

 

                                                                                                                              

خرید ام کانتنت

ارز دیجیتال ام کانتنت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ام کانتنت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ام کانتنت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ام کانتنت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ام کانتنت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ام کانتنت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ام کانتنت

فروش ام کانتنت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ام کانتنت، مقدار ام کانتنت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ام کانتنت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ام کانتنت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ام کانتنت

خرید و فروش ام کانتنت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ام کانتنت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ام کانتنت به تتر، نیاز نیست که ابتدا ام کانتنت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ام کانتنت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ام کانتنت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ام کانتنت

برای ذخیره ام کانتنت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ام کانتنت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ام کانتنت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ام کانتنت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ام کانتنت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ام کانتنت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ام کانتنت

قیمت ام کانتنت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ام کانتنت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ام کانتنت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ام کانتنت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ام کانتنت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ام کانتنت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ام کانتنت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023