خرید متاورس بیزنس دیستریکت MBD | فروش ارز دیجیتال MBD به همراه قیمت لحظه‌ای

ام بی دی فایننشالز

MBD - MBD Financials
0.000089تتر
2.24%

قیمت ام بی دی فایننشالز

5.280072تومان
(12,016)

حجم معاملات ام بی دی فایننشالز

10,306,982,465تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.525965تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5.11166تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ام بی دی فایننشالز

پروژه متاورس بیزنس دیستریکت (MBD) با هدف توانمندسازی و توانمندسازی هر فرد با فرصتی برای مالکیت و کنترل آزادی مالی خود از طریق یک تجربه کاملاً جدید متاورس زنجیره ای دیجیتالی انجام می شود. پروژه MBD فرصتی را برای هر فرد منحصر به فرد و همچنین جوامع، مشاغل و سازمان های خیریه فراهم می‌کند تا در دنیای غیرمتمرکز که در آن خدمات عادلانه به راحتی در دسترس است، پیشرفت کنند. نقشه راه و دامنه تأثیر اجتماعی پروژه شامل خدمات و محصولات غیرمتمرکز مانند: بازار توکن غیرمثلی (NFT)، فرصت‌های سرمایه گذاری مالی فیات و کریپتو، تبادل دیجیتال املاک و مستغلات، خدمات آموزشی جهانی، سلامت و تندرستی، بازار کارآفرینی و فرصت های تبلیغاتی است. اقتصاد دیجیتال و آزادی انتخاب در منطقه تجاری این متاورس کنترل فرصت‌ها را به افراد واگذار می‌کند. این رویکرد برابری و دسترسی به همه شهروندان جهانی را بدون توجه به نژاد، هویت، ثروت، دیدگاه‌های سیاسی، مذهب یا پیشینه‌ای برای بهره‌مندی و شکوفایی در دنیای وب 3.0 مملو از امید و رفاه را ممکن می‌سازد. نقشه راه این پروژه دارای یک طرح کلی واضح از دستاوردهای کلیدی است که شامل یک پروتکل بین زنجیره‌ای Mixed Reality World است.

خرید ام بی دی فایننشالز

ارز دیجیتال ام بی دی فایننشالز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ام بی دی فایننشالز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ام بی دی فایننشالز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ام بی دی فایننشالز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ام بی دی فایننشالز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ام بی دی فایننشالز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ام بی دی فایننشالز

فروش ام بی دی فایننشالز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ام بی دی فایننشالز، مقدار ام بی دی فایننشالز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ام بی دی فایننشالز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ام بی دی فایننشالز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ام بی دی فایننشالز

خرید و فروش ام بی دی فایننشالز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ام بی دی فایننشالز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ام بی دی فایننشالز به تتر، نیاز نیست که ابتدا ام بی دی فایننشالز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ام بی دی فایننشالز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ام بی دی فایننشالز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ام بی دی فایننشالز

برای ذخیره ام بی دی فایننشالز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ام بی دی فایننشالز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ام بی دی فایننشالز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ام بی دی فایننشالز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ام بی دی فایننشالز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ام بی دی فایننشالز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ام بی دی فایننشالز

قیمت ام بی دی فایننشالز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ام بی دی فایننشالز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ام بی دی فایننشالز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ام بی دی فایننشالز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ام بی دی فایننشالز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ام بی دی فایننشالز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ام بی دی فایننشالز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023