فروش ارز دیجیتال MAV | خرید مسیو پروتکل Massive Protocol

مسیو پروتکل

MAV - Massive Protocol
1.1698تتر
20.972%

قیمت خرید مسیو پروتکل

قیمت فروش مسیو پروتکل

60,712تومان
60,127تومان
(5,165)

حجم معاملات مسیو پروتکل

36,511,073تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
60,722تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
45,054تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مسیو پروتکل

MAV با نماد MAV یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید مسیو پروتکل

ارز دیجیتال مسیو پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مسیو پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مسیو پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مسیو پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مسیو پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مسیو پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مسیو پروتکل

فروش مسیو پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مسیو پروتکل، مقدار مسیو پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مسیو پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مسیو پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مسیو پروتکل

خرید و فروش مسیو پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مسیو پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مسیو پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا مسیو پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مسیو پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مسیو پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مسیو پروتکل

برای ذخیره مسیو پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مسیو پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مسیو پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مسیو پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مسیو پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مسیو پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مسیو پروتکل

قیمت مسیو پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مسیو پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مسیو پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مسیو پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مسیو پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مسیو پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مسیو پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023