نگهداری رایگان MOVE | خرید MOVE | فروش و قیمت لحظه‌ای مارکت موو MarketMove

مارکت موو

MOVE - MarketMove
0.000004تتر
11.68%

قیمت خرید مارکت موو

قیمت فروش مارکت موو

0.232526تومان
0.230303تومان
(4,923)

حجم معاملات مارکت موو

58,197,638تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.279544تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.20397تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مارکت موو

MOVE با نماد MOVE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید مارکت موو

ارز دیجیتال مارکت موو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مارکت موو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مارکت موو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مارکت موو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مارکت موو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مارکت موو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مارکت موو

فروش مارکت موو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مارکت موو، مقدار مارکت موو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مارکت موو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مارکت موو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مارکت موو

خرید و فروش مارکت موو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مارکت موو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مارکت موو به تتر، نیاز نیست که ابتدا مارکت موو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مارکت موو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مارکت موو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مارکت موو

برای ذخیره مارکت موو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مارکت موو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مارکت موو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مارکت موو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مارکت موو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مارکت موو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مارکت موو

قیمت مارکت موو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مارکت موو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مارکت موو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مارکت موو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مارکت موو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مارکت موو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مارکت موو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023