خرید ارز دیجیتال مانترا | فروش ارز دیجیتال Mantra | قیمت لحطه‌ای OM

مانترا

OM - MANTRA
1.3119تتر
0.73%

قیمت مانترا

74,647تومان
(28,690)

حجم معاملات مانترا

170,379,534,647تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
80,615تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
72,228تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مانترا

مانترا یک اکوسیستم و یک دائوی غیرمتمرکز از بلاک چین‌هاست که توسط اعضای خود کنترل می‌شود. توکن بومی آن با نماد OM در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و هولدرهای آن می‌توانند این پلتفرم را کنترل کنند. دائو‌ها یکی از نوآوری‌های مهم ارزهای دیجیتال و بلاک چین هستند که سیستمی غیرمتمرکز را برای کنترل و حاکمیت به وجود می‌آورند. کاربران و هولدرهای ارز دیجیتال Mantra می‌توانند این توکن را استیک کنند یا به صورت فرد به فرد وام بدهند و وام بگیرند. برای ورود به اکوسیستم و دائوی ارز دیجیتال مانترا داشتن توکن بومی آن الزامی است. این توکن هم توکن حاکمیتی شبکه و هم توکن کاربردی آن به شمار می‌آید. این توکن به صورت دوره‌ای سوزانده می‌شود تا عرضه آن کنترل شود و خاصیت ضد تورمی دارد. در نتیجه قیمت و ارزش آن افزایش پیدا خواهد کرد. برای اولین بار ارز دیجیتال Mantra در پایان سال ۲۰۱۹ لانچ شد و سقف عرضه آن ۸۸۸ میلیون عدد است.

خرید مانترا

ارز دیجیتال مانترا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مانترا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مانترا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مانترا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مانترا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مانترا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مانترا

فروش مانترا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مانترا، مقدار مانترا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مانترا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مانترا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مانترا

خرید و فروش مانترا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مانترا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مانترا به تتر، نیاز نیست که ابتدا مانترا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مانترا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مانترا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مانترا

برای ذخیره مانترا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مانترا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مانترا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مانترا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مانترا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مانترا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مانترا

قیمت مانترا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مانترا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مانترا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مانترا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مانترا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مانترا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مانترا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023