خرید ارز دیجیتال مانگومن اینتلیجنت | فروش ارز دیجیتال MMIT | قیمت لحظه‌ای مانگومن

مانگو من اینتلیجنت

MMIT - MangoMan Intelligent
0تتر
7.958%

قیمت مانگو من اینتلیجنت

0.000554تومان
(7,299)

حجم معاملات مانگو من اینتلیجنت

9,546,912,935تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000585تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000484تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مانگو من اینتلیجنت

میم کوین مانگو من اولین میم کوین میوه‌ای است که روی بلاک چین بایننس اسمارت چین ایجاد شده است. این میم کوین در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و توانسته محبوبیت زیادی در بازار به دست بیاورد. توکن این ارز دیجیتال با نماد MMIT در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و با استاندارد BEP20 روی اسمارت چین بایننس به وجود آمده است. اسمارت چین بایننس یکی از بهترین بلاک چین‌ها برای صدور توکن است چرا که هم سرعت بالایی دارد و هم کارمزد تراکنش‌ها روی آن پایین است. توکنومیک ارز دیجیتال MangoMan Intelligent به شکل زیر است:

  • ۱۰ درصد از عرضه این توکن به صندوق مارکتینگ اختصاص دارد
  • ۵ درصد مربوط به صندوق نقدینگی است
  • ۷ درصد برای توسعه پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد
  • ۳۰ درصد از کل عرضه سوزانده می‌شود( هر سه ماه یک بار یک درصد از کل توکن‌ها سوزانده می‌شود)
  • ۲۱ درصد در حراج اولیه فروخته شده است
  • و ۱۷ درصد برای پاداش استیکینگ در نظر گرفته شده است

 

خرید مانگو من اینتلیجنت

ارز دیجیتال مانگو من اینتلیجنت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مانگو من اینتلیجنت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مانگو من اینتلیجنت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مانگو من اینتلیجنت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مانگو من اینتلیجنت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مانگو من اینتلیجنت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مانگو من اینتلیجنت

فروش مانگو من اینتلیجنت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مانگو من اینتلیجنت، مقدار مانگو من اینتلیجنت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مانگو من اینتلیجنت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مانگو من اینتلیجنت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مانگو من اینتلیجنت

خرید و فروش مانگو من اینتلیجنت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مانگو من اینتلیجنت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مانگو من اینتلیجنت به تتر، نیاز نیست که ابتدا مانگو من اینتلیجنت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مانگو من اینتلیجنت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مانگو من اینتلیجنت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مانگو من اینتلیجنت

برای ذخیره مانگو من اینتلیجنت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مانگو من اینتلیجنت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مانگو من اینتلیجنت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مانگو من اینتلیجنت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مانگو من اینتلیجنت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مانگو من اینتلیجنت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مانگو من اینتلیجنت

قیمت مانگو من اینتلیجنت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مانگو من اینتلیجنت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مانگو من اینتلیجنت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مانگو من اینتلیجنت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مانگو من اینتلیجنت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مانگو من اینتلیجنت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مانگو من اینتلیجنت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023