خرید MCRT MCRT | فروش ارز دیجیتال MCRT به همراه قیمت لحظه‌ای

مجیک کرفت

MCRT - MagicCraft
0.002898تتر
0.277%

قیمت خرید مجیک کرفت

قیمت فروش مجیک کرفت

149.8266تومان
148.3776تومان
(4,401)

حجم معاملات مجیک کرفت

16,727,437,363تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
150.3953تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
149.2579تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مجیک کرفت

MCRT با نماد MCRT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید مجیک کرفت

ارز دیجیتال مجیک کرفت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مجیک کرفت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مجیک کرفت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مجیک کرفت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مجیک کرفت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مجیک کرفت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مجیک کرفت

فروش مجیک کرفت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مجیک کرفت، مقدار مجیک کرفت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مجیک کرفت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مجیک کرفت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مجیک کرفت

خرید و فروش مجیک کرفت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مجیک کرفت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مجیک کرفت به تتر، نیاز نیست که ابتدا مجیک کرفت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مجیک کرفت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مجیک کرفت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مجیک کرفت

برای ذخیره مجیک کرفت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مجیک کرفت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مجیک کرفت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مجیک کرفت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مجیک کرفت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مجیک کرفت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مجیک کرفت

قیمت مجیک کرفت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مجیک کرفت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مجیک کرفت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مجیک کرفت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مجیک کرفت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مجیک کرفت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مجیک کرفت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه مجیک کرفت

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مجیک کرفت دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023