خرید و فروش ارز دیجیتال مجیک | قیمت لحظه‌ای MAGIC

مجیک

MAGIC - MAGIC
0.8201تتر
24.947%

قیمت مجیک

54,782تومان
(22,006)

حجم معاملات مجیک

299,850,202,363تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
73,085تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
52,665تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مجیک

ارز دیجیتال MAGIC یک توکن کاربردی است که کامیونیتی‌های گیمینگ را در متاورس ترژرز به هم متصل می‌کند. این متاورس یک اکوسیستم ان اف تی است که روی بلاک چین آربیتروم قرار دارد و آربیتروم هم یک راهکار لایه دو برای شبکه اتریوم است. ارز دیجیتال مجیک یک توکن کراس چینی است که بازی‌ها، بازیکنان و کامیونیتی‌ها را در محیط وب ۳ به هم متصل می‌کند. این توکن در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ لانچ شده است و کاربران می‌توانند ان اف تی‌های درون بازی را از طریق آن خرید و فروش کنند. علاوه بر این کاربران می‌توانند از آن برای دخیره ارزش استفاده کنند. بازیکنان و کاربران می‌توانند از طریق بازی کردن، ماینینگ و مشارکت در دنیای بریج ورلد توکن MAGIC را به دست بیاورند. این توکن دارای محدودیت عرضه ۱۴۷ میلیونی است. ۳۳ درصد از آن به فارمهای متاورس اختصاص می‌یابد. ۲۵ درصد برای ماینینگ خرج می‌شود، ۱۷ درصد به استیکنیگ و نقدینگی، ۱۵ درصد به صندوق توسعه و ۱۰ درصد به تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال MAGIC داده می‌شود.

خرید مجیک

ارز دیجیتال مجیک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مجیک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مجیک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مجیک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مجیک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مجیک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مجیک

فروش مجیک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مجیک، مقدار مجیک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مجیک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مجیک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مجیک

خرید و فروش مجیک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مجیک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مجیک به تتر، نیاز نیست که ابتدا مجیک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مجیک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مجیک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مجیک

برای ذخیره مجیک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مجیک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مجیک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مجیک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مجیک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مجیک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مجیک

قیمت مجیک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مجیک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مجیک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مجیک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مجیک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مجیک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مجیک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه مجیک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مجیک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023