فروش و خرید سریع MIRL | نگهداری ارز دیجیتال Made In Real Life | قیمت لحظه‌ای مید این ریل لایف

مید این ریل لایف

MIRL - Made In Real Life
0.000297تتر
10.709%

قیمت مید این ریل لایف

17.17893تومان
(27,836)

حجم معاملات مید این ریل لایف

2,447,920,414تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17.17893تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
15.35508تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مید این ریل لایف

دنیای ارزهای دیجیتال و ان اف تی‌ها وارد فضای فشن و دنیای مد نیز شده‌اند و در حال متحول کردن این حوزه هستند. با کمک ان اف‌ تی‌ها دنیاهای مجازی مختلف به وجود آمده‌اند و کاربران می‌توانند در آنها مانند زندگی واقعی تجربه کنند و زندگی کنند. پروژه متاورسی مید این ریل لایف یک پروژه حذاب است که صنعت مد را وارد فضای متاورس کرده است. در این دنیای مجازی، آرتیست‌ها و طراحان فشن ان اف تی‌های خود را طراحی می‌کنند و آنها به نمایش می‌گذارند. پلتفرم Made In Real Life به هولدرهای ان اف تی‌های خود امکان می‌دهد تا آثار خود را هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت فیزیکی به نمایش بگذارند و از آرتیست‌های جدید نیز حمایت و پشتیبانی می‌کند. اکوسیستم ارز دیجیتال MIRL نه فقط از ان اف تی‌ها تشکیل شده است بلکه دائوی آن مسئول کنترل حاکمیت آن است. این متاورس در حال معرفی نوع تازه‌ای از اپلیکیشن‌ها و متاورس با نام فشن فای است و اقتصاد تازه‌ای برای این صنعت پردرآمد ایجاد خواهد کرد.

خرید مید این ریل لایف

ارز دیجیتال مید این ریل لایف یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مید این ریل لایف به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مید این ریل لایف خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مید این ریل لایف در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مید این ریل لایف خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مید این ریل لایف خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مید این ریل لایف

فروش مید این ریل لایف در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مید این ریل لایف، مقدار مید این ریل لایف مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مید این ریل لایف در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مید این ریل لایف در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مید این ریل لایف

خرید و فروش مید این ریل لایف در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مید این ریل لایف خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مید این ریل لایف به تتر، نیاز نیست که ابتدا مید این ریل لایف خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مید این ریل لایف خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مید این ریل لایف بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مید این ریل لایف

برای ذخیره مید این ریل لایف، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مید این ریل لایف شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مید این ریل لایف مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مید این ریل لایف است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مید این ریل لایف نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مید این ریل لایف خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مید این ریل لایف

قیمت مید این ریل لایف در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مید این ریل لایف تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مید این ریل لایف، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مید این ریل لایف قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مید این ریل لایف و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مید این ریل لایف را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مید این ریل لایف را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023