خرید و فروش ارز دیجیتال LunchDAO | قیمت لحظه‌ای لانچ دائو

لانچ دائو

LUNCH - LunchDAO
0.000122تتر
4.215%

قیمت لانچ دائو

6.069836تومان
(16,751)

حجم معاملات لانچ دائو

6,887,436,745تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7.179612تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5.793889تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لانچ دائو

ارز دیجیتال LUNCH توکن حاکمیتی پلتفرمی به نام لانچ دائو است که برای ناهار خوردن با وارن بافت، سرمایه گذار معروف بازار سهام مناقصه برگزار می‌کند و قصد دارد بافت، و دیگر بازیگران بزرگ امور مالی سنتی را تشویق کند که وارد صنعت ارزهای دیجیتال شوند. سازمان غیر متمرکز خودگردان LunchDAO مقداری سرمایه را با فروش ارز دیجیتال lunch جمع‌آوری می‌کند. اگر این سرمایه بتواند یک صندلی را در مناقصه ناهار با وارن بافت برنده شوند، اعضای سازمان خودگردان لانچ دائومی‌توانند با وارن بافت نهار بخورند. در واقع، این یک بازی بین دائو و نخبگان دنیای مالی خواهد بود. با این حال، شرکت در مناقصه نهار خوردن با بافت تنها هدف لانچ دائو نیست بلکه تنها یک شروع است. در طول فرایند حراج که هرکسی می‌تواند در آن شرکت کند، ارتباط و اجماع بین اعضای دائو بیشتر شده و این به افزایش ارزش ارز دیجیتال lunch کمک خواهد کرد. در آینده، لانچ دائو از ارز دیجیتال LUNCH برای رای دادن و کمک‌های خیریه استفاده خواهدد کرد. لانچ دائو همچنان تلاش خواهد کرد به اعضای این سازمان غیر متمرکز خودگردان اجازه دهد با افراد مشهور مثل بافت و جورج سورس ملاقات کنند.  ارز دیجیتال LUNCH در سال ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۰۰۱ دلار وارد بازار رمز ارزها شد. این توکن سقف عرضه ندارد و با استاندارد ERC20 ساخته شده است.

 

خرید لانچ دائو

ارز دیجیتال لانچ دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لانچ دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لانچ دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لانچ دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لانچ دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لانچ دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لانچ دائو

فروش لانچ دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لانچ دائو، مقدار لانچ دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لانچ دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لانچ دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لانچ دائو

خرید و فروش لانچ دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لانچ دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لانچ دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا لانچ دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لانچ دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لانچ دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لانچ دائو

برای ذخیره لانچ دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لانچ دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لانچ دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لانچ دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لانچ دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لانچ دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لانچ دائو

قیمت لانچ دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لانچ دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لانچ دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لانچ دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لانچ دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لانچ دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لانچ دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023