فروش و خرید لونار کراش LUNR | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال Lunar Crush

لونار کراش

LUNR - Lunar Crush
0.05445تتر
6.32%

قیمت لونار کراش

3,125.43تومان
(26,932)

حجم معاملات لونار کراش

913,113,447تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,390.044تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,915.92تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لونار کراش

ارز دیجتال لونار کراش با نماد Lunar توکن کاربردی یک پلتفرم هوش اجتماعی است که برای سرمایه ‌گذاران ارز دیجیتال ساخته شده و کمک می‌کند نوسانات بازار رمز ارزها را به شکل دقیق‌تری درک کنند. این یک حقیقت است که رسانه‌‌های اجتماعی به شکل مستقیمی بر ارزهای دیجیتال تاثیر می‌گذارند. از آنجایی که شما نمی‌توانید همزمان به میلیون‌ها نظرو عقیده مختلف گوش کنید، یا دائم در اینترنت بچرخید، پلتفرم LunarCrush این کار را برای شما انجام می‌دهد. پروژه ارز دیجیتال لونار کراش داده‌‌های تعداد فزاینده‌ای از شبکه‌های اجتماعی را تجزیه و تحلیل می‌کند تا کاربران بر اساس آنها بتوانند استراتژی‌هایی را اتخاذ کنند و تصمیمات معاملاتی خود را بر مبنای داده‌ها و اطلاعات واقعی بگیرند. علاوه بر این، لونار کراش دارای قابلیت‌های متعددی است. برای مثال، طوری طراحی شده که علائق خاص شما را یاد می‌گیرد و هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، هوشمندتر می‌شود. کاربران پلتفرم لونار کراش در مقابل مشارکت در این پلتفرم امتیاز‌هایی را به دست می‌آورند و بسته به تعداد آن امتیازات، ارز دیجیتال لونار کراش را پاداش می‌گیرند. ارز دیجیتال Lunar مبتنی بر استاندارد اتریوم است و مجموع عرضه آن محدود به ۲۵۰ میلیون توکن است.

خرید لونار کراش

ارز دیجیتال لونار کراش یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لونار کراش به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لونار کراش خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لونار کراش در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لونار کراش خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لونار کراش خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لونار کراش

فروش لونار کراش در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لونار کراش، مقدار لونار کراش مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لونار کراش در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لونار کراش در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لونار کراش

خرید و فروش لونار کراش در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لونار کراش خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لونار کراش به تتر، نیاز نیست که ابتدا لونار کراش خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لونار کراش خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لونار کراش بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لونار کراش

برای ذخیره لونار کراش، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لونار کراش شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لونار کراش مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لونار کراش است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لونار کراش نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لونار کراش خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لونار کراش

قیمت لونار کراش در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لونار کراش تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لونار کراش، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لونار کراش قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لونار کراش و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لونار کراش را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لونار کراش را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023