فروش و خرید لاولی اینو LOVELY | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال LOVELY INU

لاولی اینو

LOVELY - LOVELY INU
0تتر
2.826%

قیمت خرید لاولی اینو

قیمت فروش لاولی اینو

0.004352تومان
0.004311تومان
(4,910)

حجم معاملات لاولی اینو

3,870,210,262تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00442تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.004228تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لاولی اینو

ارز دیجیتال لاولی اینو با نماد Lovely توکن بومی پروژه‌ای است که تلاش می‌کند مفاهیم ارز دیجیتال را به شکلی قابل فهم و سرراست وارد زندگی مردم کند. لاولی اینو پلتفرم متمرکز و غیرمتمرکزی برای کاربران فراهم می‌کند و با بازخرید توکن‌‌های Lovely Inu، کاربران را در درآمد پلتفرم سهیم می‌کند. پروژه لاولی شامل یک صرافی غیرمتمرکز به نام لاولی سواپ Lovely Swap است تا هر گونه واسطه‌ای را از فرایند معامله دارایی‌های دیجیتال حذف کند. این صرافی با سیستم بازارساز خودکار عمل می‌کند و نقدینگی پایداری را برای دارایی‌های دیجیتال تامین می‌کند. لاولی سواپ اکنون روی بایننس اسمارت چین قرار دارد اما طبق نقشه‌راه پروژه  قرار است در آینده از بلاک چین‌های اتریوم، پالیگان (Matic) و سولانا (Sol) پشتیبانی کند. در حال حاضر، پروژه لاولی سواپ یک والت ارز دیجیتال نیز دارد و از NFT نیز پشتیبانی می‌کند. راه‌اندازی یک صرافی متمرکز و یک بلاک چین از دیگر برنامه‌های پروژه رمز ارزی LOVELY INU است. رمز ارز LOVELY توکن کاربردی پلتفرم است که بر اساس استاندارد BEP-20 ساخته شده است. مجموع عرضه لاولی در ابتدا ۱۰۰ کوادریلیون توکن بود اما پس از یک رویدارد توکن سوزی به ۷۵ تریلیون توکن محدود شده است.

خرید لاولی اینو

ارز دیجیتال لاولی اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لاولی اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لاولی اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لاولی اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لاولی اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لاولی اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لاولی اینو

فروش لاولی اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لاولی اینو، مقدار لاولی اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لاولی اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لاولی اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لاولی اینو

خرید و فروش لاولی اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لاولی اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لاولی اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا لاولی اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لاولی اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لاولی اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لاولی اینو

برای ذخیره لاولی اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لاولی اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لاولی اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لاولی اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لاولی اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لاولی اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لاولی اینو

قیمت لاولی اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لاولی اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لاولی اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لاولی اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لاولی اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لاولی اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لاولی اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023