خرید ارز دیجیتال Love Hate Inu | فروش میم کوین لاو هیت اینو | قیمت لحظه‌ای LHINU

LHINU

لاو هیت اینو - Love Hate Inu
0.000017تتر
4%

قیمت LHINU

0.94752تومان
(10,977)

حجم معاملات LHINU

881,949,648تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.99264تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.92496تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره LHINU

ارزهای دیجیتال اشکال درآمدی مختلفی را به بازار معرفی کرده‌اند از قبیل حرکت برای کسب درآمد، بازی برای کسب درآمد و حتی دیدن ویدئو‌ها و کسب درآمد. اما میم کوین لاو هیت اینو نوع تازه‌ای از این مکانیزم را به بازار معرفی کرده که رای دادن برای کسب درآمد نام دارد اولین میم کوینی است که با این مکانیزم کار می‌کند. میم کوین لاو هیت اینو با نماد LHINU در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ابتدای سال ۲۰۲۳ توکن خود را از طریق عرضه اولیه کوین وارد بازار ارزهای دیجیتال کرده است. این میم کوین دارای سقف عرضه است و تنها ۱۰۰ میلیارد از این توکن وارد بازار خواهد شد. ۹۰ درصد از کل عرضه توکن‌ها در پیش فروش عرضه شده‌اند و ۱۰ درصد مابقی به نقدینگی، لیست شدن در صرافی‌های ارز دیجیتال و پاداش به کامیونیتی اختصاص خواهد داشت.

خرید LHINU

ارز دیجیتال LHINU یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید LHINU به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید LHINU خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید LHINU در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید LHINU خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه LHINU خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش LHINU

فروش LHINU در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش LHINU، مقدار LHINU مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش LHINU در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش LHINU در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل LHINU

خرید و فروش LHINU در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید LHINU خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل LHINU به تتر، نیاز نیست که ابتدا LHINU خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، LHINU خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل LHINU بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول LHINU

برای ذخیره LHINU، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از LHINU شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری LHINU مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی LHINU است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری LHINU نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه LHINU خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت LHINU

قیمت LHINU در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی LHINU تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت LHINU، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه LHINU قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت LHINU و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت LHINU را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی LHINU را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه LHINU

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه LHINU دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023