خرید ارز دیجیتال لی | فروش ارز دیجیتال LEE | قیمت لحظه‌ای LEE

لاو ارن جورنی

LEE - Love Earn Enjoy
2.643تتر
0.038%

قیمت لاو ارن جورنی

131,621تومان
(7,714)

حجم معاملات لاو ارن جورنی

14,747,368,869تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
132,617تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
131,223تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لاو ارن جورنی

پلتفرم ویدئوهای کوتاه  چی لی به کاربران امکان می‌دهد تا با دیدن ویدئوها درآمد کسب کنند. درواقع این پلتفرم به کاربران توکن بومی خود را با نماد LEE پاداش می دهد. توکن LEE ساختار مشابهی با ارز دیجیتال بیت کوین دارد و خود را بیت کوین دنیای بازی و گیم فای نامیده است. این توکن مانند بیت کوین دارای محدودیت عرضه است اما این محدودیت بسیار بیشتر از بیت کوین است. سقف عرضه ارز دیجیتال Love Earn Enjoy هفت میلیارد توکن است در صورتی که بیت کوین تنها به مقدار ۲۱ میلیون کوین وارد بازار خواهد شد. یکی دیگر از شباهت‌های این توکن با بیت کوین ماینینگ آن است. توکن LEE ماین می‌شود و با افزایش تقاضا فرایند ماینینگ آن سخت‌تر می‌شود. یکی از مهمترین مزایای این ارز دیجیتال امکان دسترسی آن برای بیش از ۴.۶ میلیارد کاربر شبکه‌های اجتماعی است که نیمی از افراد ساکن کره زمین را دربرمی‌گیرد. هرچه افراد بیشتری وارد این پلتفرم شوند تقاضا برای ارز دیجیتال Love Earn Enjoy افزایش می‌یابد و باعث افزایش ارزش آن خواهد شد.

خرید لاو ارن جورنی

ارز دیجیتال لاو ارن جورنی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لاو ارن جورنی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لاو ارن جورنی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لاو ارن جورنی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لاو ارن جورنی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لاو ارن جورنی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لاو ارن جورنی

فروش لاو ارن جورنی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لاو ارن جورنی، مقدار لاو ارن جورنی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لاو ارن جورنی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لاو ارن جورنی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لاو ارن جورنی

خرید و فروش لاو ارن جورنی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لاو ارن جورنی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لاو ارن جورنی به تتر، نیاز نیست که ابتدا لاو ارن جورنی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لاو ارن جورنی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لاو ارن جورنی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لاو ارن جورنی

برای ذخیره لاو ارن جورنی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لاو ارن جورنی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لاو ارن جورنی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لاو ارن جورنی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لاو ارن جورنی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لاو ارن جورنی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لاو ارن جورنی

قیمت لاو ارن جورنی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لاو ارن جورنی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لاو ارن جورنی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لاو ارن جورنی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لاو ارن جورنی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لاو ارن جورنی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لاو ارن جورنی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023