خرید ارز دیجیتال Lost Worlds | فروش ارز دیجیتال لاست ورلدز LOST

لاست ورلدز

LOST - Lost Worlds
0.0618تتر
8.459%

قیمت لاست ورلدز

4,177.68تومان
(23,225)

حجم معاملات لاست ورلدز

3,436,438,733تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,180.384تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,752.476تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لاست ورلدز

ارز دیجیتال LOST توکن بومی یک پلتفرم NFT به نام Lost Worlds است که در آن NFTها به موقعیت‌های جرافیایی خاصی گره خورده‌اند و کلکسیونرها باید آنها را کشف و مینت کنند. این پلتفرم به خالقان محتوا، برندها و بازیکنان این اجازه را می‌دهد که از موقعیت‌های جغرافیایی به عنوان یک رسانه استفاده کنند و معنای جدیدی به تجربه استفاده از NFTها بدهد. این ویژگی باعث می‌شود تجربه داشتن NFT با «کار کردن» نیز ترکیب شود زیرا شخص باید به یک نقطه خاص سفر کند یا در یک محدوده جغرافیایی نزدیک باشد تا بتواند NFT آن موقعیت جغرافیایی را مینت کند. ارز دیجیتال lost توکن بومی پلتفرم لاست ورلدز است که به عنوان ابزار پاداش و توکن دسترسی عمل می‌کند. کاربران می‌توانند با استیک ارز دیجیتال LOST به پروژه‌های NFT مبتنی بر موقعیت جغرافیایی دسترسی پیدا کنند، امکانات و پاداش‌های خاصی را دریافت کنند و همچنین با حق رای خود در تصمیم‌گیری در مورد پروژه‌های جدید پلتفرم مشارکت کنند. ارز دیجیتال LOST که روی بلاک چین آولانچ (AVAX) عرضه شده،‌ یک توکن تورم‌زا است و محدودیتی برای تعداد توکن‌های آن محدود نشده است. قیمت ارز دیجیتال lost در زمان ورود به بازار در آوریل ۲۰۲۲ حدود ۱.۵۳ دلار بود.

خرید لاست ورلدز

ارز دیجیتال لاست ورلدز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لاست ورلدز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لاست ورلدز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لاست ورلدز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لاست ورلدز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لاست ورلدز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لاست ورلدز

فروش لاست ورلدز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لاست ورلدز، مقدار لاست ورلدز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لاست ورلدز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لاست ورلدز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لاست ورلدز

خرید و فروش لاست ورلدز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لاست ورلدز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لاست ورلدز به تتر، نیاز نیست که ابتدا لاست ورلدز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لاست ورلدز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لاست ورلدز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لاست ورلدز

برای ذخیره لاست ورلدز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لاست ورلدز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لاست ورلدز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لاست ورلدز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لاست ورلدز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لاست ورلدز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لاست ورلدز

قیمت لاست ورلدز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لاست ورلدز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لاست ورلدز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لاست ورلدز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لاست ورلدز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لاست ورلدز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لاست ورلدز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023