خرید و انتقال فوری ارز دیجیتال لوتکس LOOT | فروش ارز دیجیتال Lootex

لوتکس

LOOT - Lootex
0.038تتر
2.58%

قیمت لوتکس

2,177.4تومان
(25,610)

حجم معاملات لوتکس

1,390,160,894تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,250.171تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,137.29تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لوتکس

لوتکس با نماد LOOT ارز دیجیتال یک پلتفرم خرید و فروش NFTهای چند-زنجیره‌ای برای متاورس است که تلاش می‌کند خدمات خرید و فروش آیتم‌های گیمینگ را به شکلی ساده و سر راست به کاربرانش ارائه دهد. مارکت پلیس لوتکس به کاربران اجازه می‌دهد تا آواتارها، سلاح‌های نادر، زمین‌ها و همچنین حیوانات خانگی یا هیولاهایی را برای بازی‌های NFT محبوب خود خریداری کنند. ابزار NFTLootBox که یکی از قابلیت‌های پلتفرم ارز دیجیتال LOOT است به کاربران اجازه می‌دهد با استیک ارز دیجیتال LOOT، کوین‌هایی را پاداش بگیرند. سپس از این کوین‌ها برای باز کردن جعبه‌های NFT لوت باکس استفاده می‌شود. لوت باکس حاوی انواعی از NFTها است که برخی از آنها در پلتفرم LOOT تولید شده‌اند و برخی دیگر متعلق به دیگر پروژه‌های NFT هستند. همچنین پروژه شامل یک لوتکس لانچ پد است که به پروژه‌های گیمینگ محلی برای معرفی خود به طیف وسیعی از مخاطبان ارائه می‌دهد. بازیکنان می‌توانند در پیش فروش دارایی‌های بازی های عرضه شده مشارکت کنند و ممکن است برخی فروش‌های خاص برای مشتریان وفادار پلتفرم نگه داشته شود. ارز دیجیتال که در معاملات روی این پلتفرم مورد استفاده قرار خواهد گرفت یک ارز مبتنی بر استاندارد ERC-20 است. لوتکس LOOT ضدتورمی است و سقف عرضه خود را به ۱۰۰ میلیون توکن محدود کرده است.

 

خرید لوتکس

ارز دیجیتال لوتکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لوتکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لوتکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لوتکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لوتکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لوتکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لوتکس

فروش لوتکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لوتکس، مقدار لوتکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لوتکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لوتکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لوتکس

خرید و فروش لوتکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لوتکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لوتکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا لوتکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لوتکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لوتکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لوتکس

برای ذخیره لوتکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لوتکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لوتکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لوتکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لوتکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لوتکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لوتکس

قیمت لوتکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لوتکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لوتکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لوتکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لوتکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لوتکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لوتکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023