خرید ارز دیجیتال Loon Network | فروش لون نتورک | قیمت لحظه‌ای LOON

لون نتورک

LOON - Loon Network
0.000117تتر
16.369%

قیمت خرید لون نتورک

قیمت فروش لون نتورک

5.8617تومان
5.8032تومان
(11,687)

حجم معاملات لون نتورک

838,673,683تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7.04907تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5.8617تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لون نتورک

لون نتورک یک پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز و کراس چینی است که روی بلاک چین اتریوم قرار دارد. کراس چین بودن به این پلتفرم امکان می‌دهد تا بتواند توکن‌های مختلفی را از بلاک چین‌های مختلف وام دهد و مبادله کند. از طرف دیگر قرار داشتن آن روی بلاک چین اتریوم که بزرگترین شبکه غیرمتمرکز است، مبادلات توکن‌ها را تسهیل می‌کند. Loon Network قصد دارد شبکه‌ای منسجم را برای انتقال داده‌ها و اعتبار سنجی به وجود بیاورد تا کاربران بتوانند با توجه به اعتبار خود، توکن‌های مختلف را وام بگیرند و روی بلاک چین‌های مختلف جا به جا کنند. شبکه اون نتورک از اجزای مختلفی تشکیل شده است که وام‌دهندگان، وام‌گیرندگان، پلتفرم و دائوی آن را دربر می‌گیرد. توکن بومی آن با نماد LOON در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. کل عرضه آن ۲.۱ میلیارد عدد است. ۲۵ درصد از آن به فاندیشن اختصاص دارد، ۳۰ درصد به کامیونیتی، ۱۵ درصد به تیم و ۳۰ درصد به سرمایه‌گذاران داده می‌شود.

خرید لون نتورک

ارز دیجیتال لون نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لون نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لون نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لون نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لون نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لون نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لون نتورک

فروش لون نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لون نتورک، مقدار لون نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لون نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لون نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لون نتورک

خرید و فروش لون نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لون نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لون نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا لون نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لون نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لون نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لون نتورک

برای ذخیره لون نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لون نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لون نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لون نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لون نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لون نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لون نتورک

قیمت لون نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لون نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لون نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لون نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لون نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لون نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لون نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023