قیمت لحظه‌ای لوم نتورک LOOM | فروش و خرید ارز دیجیتال Loom Network

لوم نتورک

LOOM - Loom Network
0.08882تتر
4.95%

قیمت لوم نتورک

5,071.622تومان
(24,664)

حجم معاملات لوم نتورک

1,649,077,178تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,355.409تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,017.948تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لوم نتورک

ارز دیجیتال Loom توکن پلتفرمی به نام لوم نتورک است که روی اتریوم ساخته شده و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌هایی در مقیاس بزرگ بسازند. این پلتفرم محصولاتی را برای افزایش دسترسی به قراردادهای هوشمند و گسترش استفاده از آنها راه‌اندازی کرده است. خود Loom Network روی پلاسما اجرا می‌شود که ابزاری برای افزایش مقیاس‌پذیری اتریوم است و امکان تراکنش‌های سریع‌تر در شبکه اتریوم را فراهم می‌کند. ارز دیجیتال LOOM توکنی است که برای پرداخت خدمات در لوم نتورک استفاده می‌شود. در واقع، ارز دیجیتال LOOM به عنوان یک توکن عضویت عمل می‌کند که هولدرهای آن به تمام اپلیکیشن‌های که در خود شبکه Loom اجرا می‌شوند دسترسی پیدا می‌کنند. برای اجرای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در لوم نتورک، توسعه‌دهندگان باید LOOM را استیک کند. تراکنش‌ها در لوم نتورک رایگان هستند (یعنی بدون کارمزد یا گس فی). با این حال، اگر کاربری بخواهد دارایی‌هایی را به بلاک چین دیگری مانند اتریوم منتقل کند، باید حداقل ۱ توکن LOOM داشته باشد تا این انتقال را انجام دهد. ارز دیجیتال LOOM با استاندارد ERC-20 اتریوم ساخته شده و یک توکن تورمی است که سقفی برای مجموع عرضه آن تعیین نشده است.

خرید لوم نتورک

ارز دیجیتال لوم نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لوم نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لوم نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لوم نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لوم نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لوم نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لوم نتورک

فروش لوم نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لوم نتورک، مقدار لوم نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لوم نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لوم نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لوم نتورک

خرید و فروش لوم نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لوم نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لوم نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا لوم نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لوم نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لوم نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لوم نتورک

برای ذخیره لوم نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لوم نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لوم نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لوم نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لوم نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لوم نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لوم نتورک

قیمت لوم نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لوم نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لوم نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لوم نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لوم نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لوم نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لوم نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023