قیمت لحظه‌ای و خرید لوکس ریر LOOKS | فروش و نگهداری Looks Rare

لوکس ریر

LOOKS - Looks Rare
0.08614تتر
1.95%

قیمت لوکس ریر

4,866.91تومان
(25,181)

حجم معاملات لوکس ریر

4,832,008,403تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,983.3تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,762.385تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لوکس ریر

ارز دیجیتال Looks توکن بومی یک بازار NFT غیر متمرکز و کاربر-محور به نام LooksRare است. این مارکت پلیس به معامله‌گران، استیک کنندگان، خالقان محتوا و کلکسیونرها به خاطر مشارکت در پلتفرم پاداش می‌دهد. رویکرد کاربر-محور LooksRare با سه مکانیسم مهم امکان‌‌پذیر می‌شود:

  • پاداش دادن به کاربران: کاربرانی که اقدام به خرید و فروش NFT در پلتفرم لوکس رر می‌کنند با ارز دیجیتال Looks پاداش می‌گیرند.
  • توزیع کارمزدهای پلتفرم: ۱۰۰٪ از کارمزدهای پلتفرم به استیک کنندگان تعلق می‌گیرد.
  • پرداخت فوری به خالقان محتوا: تولیدکنندگان محتوا به محض فروش یک NFT، حق امتیاز (رویالتی فی) آن را دریافت می‌کنند.

هدف نهایی لوکس رر LooksRare رقابت با بازار NFT اوپن سی است. یکی از ویژگی‌‌های LooksRare که آن را از اوپن سی متمایز می‌کند این است که ۷۵٪ از مجموع عرضه آن برای کاربران نگه داشته شده است. کارمزد لوکس رر نیز از اوپن سی کمتر است. ارز دیجیتال Looks روی بلاک چین اتریوم ساخته شده و یک رمز ارز ضد تورمی است که مجموع عرضه آن یک میلیارد توکن است.

 

خرید لوکس ریر

ارز دیجیتال لوکس ریر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لوکس ریر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لوکس ریر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لوکس ریر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لوکس ریر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لوکس ریر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لوکس ریر

فروش لوکس ریر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لوکس ریر، مقدار لوکس ریر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لوکس ریر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لوکس ریر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لوکس ریر

خرید و فروش لوکس ریر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لوکس ریر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لوکس ریر به تتر، نیاز نیست که ابتدا لوکس ریر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لوکس ریر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لوکس ریر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لوکس ریر

برای ذخیره لوکس ریر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لوکس ریر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لوکس ریر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لوکس ریر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لوکس ریر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لوکس ریر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لوکس ریر

قیمت لوکس ریر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لوکس ریر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لوکس ریر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لوکس ریر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لوکس ریر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لوکس ریر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لوکس ریر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه لوکس ریر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه لوکس ریر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023