خرید LISTA لیستا| فروش ارز دیجیتال LISTA به همراه قیمت لحظه‌ای

لیستا

LISTA - Lista
0.555تتر
2.87%

قیمت لیستا

31,635تومان
(1,252)

حجم معاملات لیستا

70,715,422,254تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33,162تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
31,053تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لیستا

مروری کلی

Lista DAO یک پروتکل وام‌دهی استیبل‌کوین غیرمتمرکز و متن‌باز است که توسط LSDfi تقویت می‌شود. کاربران می‌توانند در لیستا استیکینگ و استیکینگ مایع انجام دهند و همچنین در مقابل انواع مختلف وثیقه‌های غیرمتمرکز، lisUSD قرض بگیرند.

این پروتکل بر روی بلاکچین Binance Smart Chain (BSC) قرار دارد و هدف آن این است که lisUSD به عنوان استیبل‌کوین شماره یک در فضای رمزنگاری مطرح شود. لیستا از راهکارهای نوآورانه استیکینگ مایع برای دستیابی به این هدف بهره می‌برد.

ویژگی‌ها و مزایا

  1. استیکینگ و استیکینگ مایع: کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را در لیستا استیک کنند و از مزایای استیکینگ مایع بهره‌برداری کنند.
  2. وام‌دهی استیبل‌کوین: با استفاده از پروتکل لیستا، کاربران می‌توانند lisUSD را در مقابل انواع مختلف وثیقه‌های غیرمتمرکز قرض بگیرند.
  3. بلاکچین BSC: لیستا بر روی بلاکچین Binance Smart Chain فعالیت می‌کند که از کارمزدهای پایین و سرعت بالای تراکنش‌ها برخوردار است.
  4. استیبل‌کوین lisUSD: هدف لیستا این است که lisUSD به عنوان استیبل‌کوین پیشرو در فضای رمزنگاری شناخته شود.

کاربردها

  • استیکینگ: کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را در پروتکل لیستا استیک کنند و از پاداش‌های استیکینگ بهره‌برداری کنند.
  • استیکینگ مایع: لیستا امکان استیکینگ مایع را نیز فراهم می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد تا دارایی‌های خود را استیک کنند و در عین حال از نقدینگی برخوردار باشند.
  • وام‌دهی: کاربران می‌توانند در مقابل انواع مختلف وثیقه‌های غیرمتمرکز، lisUSD قرض بگیرند.

Lista با استفاده از راهکارهای نوآورانه استیکینگ مایع و ارائه امکانات متنوع، به عنوان یکی از پروتکل‌های وام‌دهی استیبل‌کوین غیرمتمرکز در فضای رمزنگاری شناخته می‌شود. این پروتکل با هدف ارائه یک استیبل‌کوین پایدار و قابل اعتماد، به دنبال جذب توجه کاربران و سرمایه‌گذاران است.

خرید لیستا

ارز دیجیتال لیستا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لیستا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لیستا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لیستا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لیستا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لیستا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لیستا

فروش لیستا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لیستا، مقدار لیستا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لیستا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لیستا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لیستا

خرید و فروش لیستا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لیستا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لیستا به تتر، نیاز نیست که ابتدا لیستا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لیستا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لیستا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لیستا

برای ذخیره لیستا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لیستا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لیستا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لیستا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لیستا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لیستا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لیستا

قیمت لیستا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لیستا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لیستا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لیستا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لیستا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لیستا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لیستا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023