خرید ارز دیجیتال stETH | فروش اتریوم استیک شده لیدو | قیمت stETH

اتریوم استیک شده لیدو

STETH - Lido Staked ETH
3,507.8تتر
1.03%

قیمت اتریوم استیک شده لیدو

199,593,820تومان
(28,210)

حجم معاملات اتریوم استیک شده لیدو

671,376,860تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
200,925,280تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
196,811,410تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اتریوم استیک شده لیدو

ارز دیجیتال stETH نسخه توکنیزه شده اتریوم استیک شده در پلتفرم لیدو است. پلتفرم Lido یکی از مهم‌ترین استیک کننده اتریوم است که درصد زیادی از اتریوم‌های استیک شده در شبکه بیکن چین را در اختیار دارد. با استیک کردن اتریوم در پلتفرم Lido، سرمایه‌گذاران هم پاداش استیکینگ خود را دریافت می‌کنند و هم توکن stETH می‌گیرند که می‌توان آن را هم استیک کرد و بابت آن پاداش دریافت کرد. توکن استیک شده اتریوم یا stETH در واقع همان اتریوم است و می‌توان آن را به جای اتریوم استفاده کرد.

طرز کار این پلتفرم به این شکل است: زمانی که کاربران اتریوم خود را در پلتفرم Lido استیک می‌کنند، در ازای استیک خود توکن stETH  می‌گیرند که نشان‌دهنده میزان توکن‌های استیک شده آنهاست. این توکن را می توان در صرافی‌ها و پلتفرم‌های دیگر خرید و فروش کرد و با برداشت کردن اتریوم‌های استیک شده آن را بازخرید کرد.

 

قیمت ارز دیجیتال stETH

ارز دیجیتال Lido Staked ETH با نماد stETH در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. تعداد توکن‌های stETH به تعداد اتریوم‌هایی بستگی دارد که در پلتفرم Lido استیک می‌شوند. ارز دیجیتال stETH در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ با قیمت ۵۸۹ دلاری وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. stETH توانست در یک روند صعودی و رو به بالا، یک سال بعد به بالاترین قیمت خود در ۴۷۷۶ دلار برسد. در حال حاضر در میانه سال ۲۰۲۳، ارز دیجیتال stETH در محدوده قیمتی ۲۱۰۰ دلاری در حال نوسان است.

خرید اتریوم استیک شده لیدو

ارز دیجیتال اتریوم استیک شده لیدو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اتریوم استیک شده لیدو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اتریوم استیک شده لیدو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اتریوم استیک شده لیدو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اتریوم استیک شده لیدو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اتریوم استیک شده لیدو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اتریوم استیک شده لیدو

فروش اتریوم استیک شده لیدو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اتریوم استیک شده لیدو، مقدار اتریوم استیک شده لیدو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اتریوم استیک شده لیدو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اتریوم استیک شده لیدو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اتریوم استیک شده لیدو

خرید و فروش اتریوم استیک شده لیدو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اتریوم استیک شده لیدو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اتریوم استیک شده لیدو به تتر، نیاز نیست که ابتدا اتریوم استیک شده لیدو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اتریوم استیک شده لیدو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اتریوم استیک شده لیدو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اتریوم استیک شده لیدو

برای ذخیره اتریوم استیک شده لیدو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اتریوم استیک شده لیدو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اتریوم استیک شده لیدو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اتریوم استیک شده لیدو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اتریوم استیک شده لیدو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اتریوم استیک شده لیدو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اتریوم استیک شده لیدو

قیمت اتریوم استیک شده لیدو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اتریوم استیک شده لیدو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اتریوم استیک شده لیدو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اتریوم استیک شده لیدو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اتریوم استیک شده لیدو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اتریوم استیک شده لیدو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اتریوم استیک شده لیدو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023