خرید ارز دیجیتال لیبرا اینسنتیکس | فروش ارز دیجیتال Libra Incentix | قیمت لحظه‌ای LIXX

لیبرا اینسنتیکس

LIXX - Libra Incentix
0.003016تتر
0.56%

قیمت لیبرا اینسنتیکس

175.2296تومان
(18,172)

حجم معاملات لیبرا اینسنتیکس

15,631,644,561تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
179.0293تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
174.7996تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لیبرا اینسنتیکس

برنامه‌های پاداش و تشویقی هم باعث افزایش درآمد پلتفرم‌ها می‌شوند و هم به کاربران امکان می‌دهند تا سود بیشتری کسب کنند. این برنامه‌ها در حال حاضر به یک صنعت بزرگ چند میلیون دلاری تبدیل شده‌اند اما مشکلاتی در این میان وجود دارد. معمولا پاداش‌هایی که به کاربران بابت مشارکت خود در پلتفرم یا دعوت از دوستانشان داده می‌شود از ساختار پیچیده‌ای استفاده می‌کنند و ممکن باعث گیجی کاربران شوند. پلتفرم Libra Incentix سعی کرده با یک طراحی کاربردی و جذاب این مشکلات را از میان بردارد و با استفاده از یک برنامه‌ مدیریتی تازه با نام LIX و با استفاده از تکنولوژی بلاک چین راهکارهای تازه‌ای را به پلتفرم‌ها و کاربران معرفی کند. توکن بومی این پلتفرم با نماد LIXX در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و به عنوان پاداش به کاربران داده می‌شود. با استفاده از این توکن هزینه برنامه‌های پاداش پایین می‌آید و کارایی بیشتری پیدا می‌کنند. توکن LIXX یک توکن انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر است و سقف عرضه آن ۱۵ میلیارد عدد است

خرید لیبرا اینسنتیکس

ارز دیجیتال لیبرا اینسنتیکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لیبرا اینسنتیکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لیبرا اینسنتیکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لیبرا اینسنتیکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لیبرا اینسنتیکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لیبرا اینسنتیکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لیبرا اینسنتیکس

فروش لیبرا اینسنتیکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لیبرا اینسنتیکس، مقدار لیبرا اینسنتیکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لیبرا اینسنتیکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لیبرا اینسنتیکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لیبرا اینسنتیکس

خرید و فروش لیبرا اینسنتیکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لیبرا اینسنتیکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لیبرا اینسنتیکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا لیبرا اینسنتیکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لیبرا اینسنتیکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لیبرا اینسنتیکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لیبرا اینسنتیکس

برای ذخیره لیبرا اینسنتیکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لیبرا اینسنتیکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لیبرا اینسنتیکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لیبرا اینسنتیکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لیبرا اینسنتیکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لیبرا اینسنتیکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لیبرا اینسنتیکس

قیمت لیبرا اینسنتیکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لیبرا اینسنتیکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لیبرا اینسنتیکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لیبرا اینسنتیکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لیبرا اینسنتیکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لیبرا اینسنتیکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لیبرا اینسنتیکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023