خرید و فروش و نگهداری ارز دیجیتال Level Finance | قیمت ارز دیجیتال لول فایننس LVL

لول فایننس

LVL - Level Finance
0.1295تتر
1.67%

قیمت لول فایننس

7,342.65تومان
(28,800)

حجم معاملات لول فایننس

1,497,187,223تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,473.06تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,319.97تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لول فایننس

ارز دیجیتال LVL توکن بومی یک صرافی غیر متمرکز و غیر حضانتی به نام Level Finance است که معامله قراردادهای دائمی (فیوچرز) را امکان‌پذیر می‌کند. صرافی ارز دیجیتال لول فایننس lvl با تمرکز بر راهکارهای مدیریت ریسک برای تامین کنندگان نقدینگی طراحی شده است و می‌تواند به طیف وسیعی از معامله‌گران سود برساند. شفافیت، خود حضانتی بودن، حذف واسطه‌ها و رابط کاربری ساده از جمله مزایای صرافی لول فایننس است. در این صرافی از دو توکن برای مدیریت پلتفرم استفاده می‌شود: ارز دیجیتال lvl و ارز دیجیتال LGO. با این سیستم توکنی دوگانه لول فایننس می‌تواند مدیریت پروتکل از توکن کاربردی آن جدا کند در نتیجه تقاضای بالا برای توکن‌ها مشکلی در مدیریت پروژه به وجود نمی‌آورد. ارز دیجیتال lvl توکن کاربردی لول است و به کاربران اجازه می‌دهد با استیک کردن در پلتفرم پاداش بگیرند. کاربران همچنین می‌توانند با واریز ارز دیجیتال lvl، ‌توکن‌های حاکمیتی LGO را پاداش بگیرند. ارز دیجیتال lvl در سال ۲۰۲۳ با قیمت ۰.۲۸ دلار وارد بازار رمز ارزها شد. مجموع عرضه LVL به ۵۰ میلیون توکن محدود شده است.

خرید لول فایننس

ارز دیجیتال لول فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لول فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لول فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لول فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لول فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لول فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لول فایننس

فروش لول فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لول فایننس، مقدار لول فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لول فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لول فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لول فایننس

خرید و فروش لول فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لول فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لول فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا لول فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لول فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لول فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لول فایننس

برای ذخیره لول فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لول فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لول فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لول فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لول فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لول فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لول فایننس

قیمت لول فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لول فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لول فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لول فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لول فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لول فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لول فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023