خرید لوانا LVN | فروش ارز دیجیتال LVN به همراه قیمت لحظه‌ای

لوانا

LVN - Levana
0.119تتر
0.2%

قیمت لوانا

7,675.5تومان
(6,042)

حجم معاملات لوانا

4,369,286,610تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,712.91تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,482.645تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لوانا

پروتکل لوانا یک پلتفرم معاملات سوآپ دائمی کاملاً زنجیره‌ای است که به اختصار «اهرم‌گذاری هر دارایی» نامیده می‌شود. لوانا پِرپ در حال حاضر روی سه بلاک‌چین Osmosis، Sei و Injective مستقر شده است.

لوانا با همکاری صرافی غیرمتمرکز Osmosis (بزرگ‌ترین بازارساز خودکار نقطه‌ای در کازموس)، Injective (محبوب‌ترین بلاک‌چین کازموس برای اهرم‌گذاری) و SEI (سریع‌ترین شبکه کازموس) همکاری کرده است تا معاملات سوآپ دائمی همتا به همتا را به اکوسیستم کازموس بیاورد.

ویژگی‌های کلیدی پروتکل لوانا:

  • معاملات سوآپ دائمی همتا به همتا: لوانا امکان معامله دارایی‌های مختلف با اهرم را بدون نیاز به طرف مقابل فراهم می‌کند.
  • قراردادهای هوشمند کاملاً زنجیره‌ای: تمام منطق قراردادهای هوشمند لوانا روی بلاک‌چین اجرا می‌شود و امنیت و شفافیت را تضمین می‌کند.
  • سازگاری با چند بلاک‌چین: لوانا در حال حاضر روی سه بلاک‌چین مختلف مستقر شده است که به کاربران انعطاف بیشتری می‌دهد.
  • کارمزدهای رقابتی: لوانا کارمزدهای رقابتی برای معاملات و تامین نقدینگی ارائه می‌دهد.

خرید لوانا

ارز دیجیتال لوانا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لوانا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لوانا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لوانا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لوانا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لوانا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لوانا

فروش لوانا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لوانا، مقدار لوانا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لوانا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لوانا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لوانا

خرید و فروش لوانا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لوانا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لوانا به تتر، نیاز نیست که ابتدا لوانا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لوانا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لوانا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لوانا

برای ذخیره لوانا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لوانا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لوانا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لوانا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لوانا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لوانا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لوانا

قیمت لوانا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لوانا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لوانا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لوانا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لوانا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لوانا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لوانا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023