فروش سریع NLWALK | خرید و نگهداری ارز دیجیتال Letswalk | قیمت لحظه‌ای لتس واک

لتس واک

NLWALK - Letswalk
0.002376تتر
0%

قیمت لتس واک

137.3328تومان
(26,452)

حجم معاملات لتس واک

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
137.3328تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
137.3328تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لتس واک

لتس واک یک پروژه هنری است که توسط آقای دی کی وون طراحی شده است. این پروژه یک کالکشن ان اف تی است که در حال تکمیل شدن است و هنوز به اتمام نرسیده است. پلتفرم و صرافی ارز دیجیتال مکسی هرکدام از این ان اف تی‌ها را به ۱۰ میلیون توکن NLWALK تقسیم کرده است و کاربران می‌توانند آنها را به راحتی خرید و فروش کنند. یکی از مهمترین دلایل این مساله کمبود نقدینگی در بازار ان اف تی‌ است. ان اف تی‌ها به دلیل اینکه قیمت زیادی می‌توانند داشته باشند و یا حجم معاملاتشان کم باشد، نقدینگی بالایی در بازار خود شاهد نیستند و افراد زیادی نمی‌توانند آنها را خرید و فروش کنند. در نتیجه تقسیم آنها به توکن‌های کوچکتر می‌تواند معاملات آنها را تسهیل کند و همگان بتوانند خرید و فروش کنند. با استفاده از توکن ارز دیجیتال Lets walk کاربران می‌توانند با مقادیر کم دست به خرید و فروش قسمتی از ان اف تی بزنند و در صورت افزایش تعداد توکن‌ها، کل ان اف تی را از آن خود کنند.

خرید لتس واک

ارز دیجیتال لتس واک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لتس واک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لتس واک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لتس واک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لتس واک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لتس واک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لتس واک

فروش لتس واک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لتس واک، مقدار لتس واک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لتس واک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لتس واک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لتس واک

خرید و فروش لتس واک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لتس واک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لتس واک به تتر، نیاز نیست که ابتدا لتس واک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لتس واک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لتس واک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لتس واک

برای ذخیره لتس واک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لتس واک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لتس واک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لتس واک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لتس واک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لتس واک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لتس واک

قیمت لتس واک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لتس واک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لتس واک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لتس واک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لتس واک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لتس واک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لتس واک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023