خرید LM لژر متا | فروش ارز دیجیتال LM به همراه قیمت لحظه‌ای

لژر متا

LM - LeisureMeta
0.004941تتر
0.78%

قیمت لژر متا

285.0957تومان
(2,514)

حجم معاملات لژر متا

867,753,219تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
302.5211تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
282.7877تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لژر متا

LeisureMeta، یک پروژه جامعه‌ای جدید است که در حال ساخت جوامع اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای سازندگان و طرفداران Web 3.0 است و توکن کاربردی خود به نام LM token را صادر کرده است.

ماموریت و هدف

LeisureMeta یک تسهیل‌کننده Web 3.0 است که ارزش‌های حقوقی Web 3.0 را تحقق می‌بخشد و مفهوم جدیدی از اشتغال و منابع درآمدی به نام "Web 3.0 Creator" را معرفی می‌کند. هدف LeisureMeta این است که به زیرساخت اصلی اقتصاد دیجیتال در جوامع اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی تبدیل شود که در آن انسانیت و اراده آزاد مورد احترام قرار گیرد.

بلاک‌چین و توکن LM

LeisureMeta دارای بلاک‌چین خود است، اما توکن LM در LeisureMeta و توکن ERC20 LM در Ethereum از طریق یک دروازه بین LeisureMeta و Ethereum قابل تبادل هستند.

ویژگی‌های کلیدی

  • DAO Community (LM NOVA): LeisureMeta یک جامعه DAO را اداره می‌کند که هدف آن غلبه بر محدودیت‌های پلتفرم‌های بلاک‌چین موجود مانند عملکرد پایین، هزینه‌های گس بالا و UX نامناسب است.
  • بازار NFT (playNomm): یک بازار NFT برای ایجاد و تبادل دارایی‌های دیجیتال.
  • الگوریتم اجماع: استفاده از الگوریتم اجماع Byzantine Fault Tolerant (BFT) مبتنی بر اثبات سهام (PoS) به سبک Tendermint که به دستیابی به 1000 TPS و نهایی شدن تراکنش‌ها کمک می‌کند.
  • افزایش بهره‌وری شبکه: استفاده از فیلتر بلوم برای تمایز تراکنش‌های شناخته شده بین نودها، که فقط تراکنش‌های ناشناخته را منتقل می‌کند و بهره‌وری شبکه را افزایش می‌دهد.
  • سیستم جفت‌سازی کلید خصوصی: بهبود UX با اختصاص کلیدهای خصوصی مجزا برای دستگاه‌های کاربران.
  • کاهش زمان بلوک: کاهش زمان بلوک به 1 ثانیه با استفاده از ساختار Conflict-free Replicated Data Type (CRDT) برای حذف ترتیب تراکنش‌ها در یک بلوک، که منجر به کاهش قابل توجه قدرت محاسباتی مورد نیاز برای فرآیند ساخت بلوک می‌شود.

چشم‌انداز و ارزش‌ها

LeisureMeta به دنبال تبدیل شدن به زیرساخت اصلی اقتصاد دیجیتال است و با تمرکز بر ارزش‌های انسانی و اراده آزاد، سعی در ایجاد یک جامعه Web 3.0 سالم و کارآمد دارد.

این پروژه با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و ارائه راه‌حل‌های نوآورانه، می‌کوشد تا مشکلات و چالش‌های موجود در بلاک‌چین را حل کرده و تجربه کاربری بهتری را برای کاربران فراهم کند.

خرید لژر متا

ارز دیجیتال لژر متا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لژر متا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لژر متا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لژر متا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لژر متا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لژر متا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لژر متا

فروش لژر متا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لژر متا، مقدار لژر متا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لژر متا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لژر متا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لژر متا

خرید و فروش لژر متا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لژر متا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لژر متا به تتر، نیاز نیست که ابتدا لژر متا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لژر متا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لژر متا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لژر متا

برای ذخیره لژر متا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لژر متا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لژر متا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لژر متا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لژر متا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لژر متا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لژر متا

قیمت لژر متا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لژر متا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لژر متا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لژر متا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لژر متا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لژر متا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لژر متا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023