خرید لیدگیکس  LDX | فروش ارز دیجیتال LDX به همراه قیمت لحظه‌ای

لیدگیکس

LDX - Ledgix
0تتر
25%

قیمت لیدگیکس

0تومان
(7,197)

حجم معاملات لیدگیکس

3,222,985,950تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لیدگیکس

Ledgix یک اکوسیستم پرداخت غیرمتمرکز است که بر روی شبکه BNB مستقر شده و با هدف پاسخگویی به نیازهای در حال تحول کاربران و بازرگانان در میان رشد سریع ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک‌چین طراحی شده است. هدف اصلی ما ایجاد یک راه‌حل پرداخت راحت، امن و غیرمتمرکز است که از مزایای این فناوری‌های نوظهور بهره‌برداری کند.

  • تمرکز بر پرداخت‌های غیرمتمرکز: Ledgix به دنبال ارائه راه‌حل‌های پرداختی است که نه تنها امن و راحت هستند، بلکه اصول غیرمتمرکز بودن را نیز حفظ می‌کنند.

  • طراحی شده برای کاربران و بازرگانان: این پلتفرم با هدف پاسخگویی به نیازهای کاربران و بازرگانان در دنیای دیجیتال و فناوری بلاک‌چین طراحی شده است، که شامل تسهیل معاملات و فرآیندهای پرداخت است.

  • بهره‌برداری از فناوری بلاک‌چین: با استفاده از بلاک‌چین، Ledgix امنیت، شفافیت و قابلیت اعتماد تراکنش‌ها را افزایش می‌دهد.

  • پلتفرم مبتنی بر BNB: با مستقر شدن بر روی شبکه BNB، Ledgix از مزایای این شبکه مانند سرعت بالا و هزینه‌های کم تراکنش بهره می‌برد.

  • هدف اصلی - راه‌حل پرداخت مناسب و امن: هدف اصلی Ledgix ایجاد یک سیستم پرداخت مناسب و امن است که تراکنش‌های غیرمتمرکز را برای هر دو طرف، یعنی کاربران و بازرگانان، ساده می‌کند.

در نهایت، Ledgix به دنبال ارائه یک اکوسیستم پرداخت غیرمتمرکز است که می‌تواند نیازهای مداوم و در حال تغییر کاربران و بازرگانان در عصر دیجیتال و بلاک‌چین را برآورده کند، با هدف ساده‌سازی و امن‌سازی تراکنش‌های دیجیتال.

خرید لیدگیکس

ارز دیجیتال لیدگیکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لیدگیکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لیدگیکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لیدگیکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لیدگیکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لیدگیکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لیدگیکس

فروش لیدگیکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لیدگیکس، مقدار لیدگیکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لیدگیکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لیدگیکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لیدگیکس

خرید و فروش لیدگیکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لیدگیکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لیدگیکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا لیدگیکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لیدگیکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لیدگیکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لیدگیکس

برای ذخیره لیدگیکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لیدگیکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لیدگیکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لیدگیکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لیدگیکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لیدگیکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لیدگیکس

قیمت لیدگیکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لیدگیکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لیدگیکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لیدگیکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لیدگیکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لیدگیکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لیدگیکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023